Obsluha brousícího stroje – Turnov – 25 500 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Turnov
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.500 – 27.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Turnovský závod, který je současně největší světový výrobce umělé keramiky, hledá nové posily na obsluhu brousícího stroje. Neváhejte, kontaktujte nás a můžete nastoupit ihned!

NÁPLŇ PRÁCE ZAHRNUJE

  • Obsluhu a nastavování brousícího stroje
  • Kontrolu a rovnání nabroušených výrobků
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu ve městě Turnov

MZDA A BENEFITY

  • Měsíční výdělek našich zaměstnanců je ve výši 25 500 Kč
  • Možnost ubytování ZDARMA v Liberci
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenkový paušál v hodnotě 71 Kč za odpracovanou směnu
  • Odměna za doporučeného kamaráda ve výši 10 000 Kč
  • 13. plat
  • Možnost přesčasů

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

STAČÍ SPLNIT PÁR PODMÍNEK

  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Zručnost
  • Spolehlivost

NEVÁHEJTE A VOLEJTE – JSME PLNĚ K DISPOZICI!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo telefonicky na zobrazit tel. číslo .

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
včerejší
  • Nový Bydžov
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Plzeň
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 3. ledna

ONTEX CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KAMAX s.r.o., SH Job Partners s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., Manuvia Praha, Grafton Recruitment s.r.o., DISPONERO s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLEXIMA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., MALDECOR s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., HR Direct s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Plastiform s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., Marie Havlová, Manuvia, a. s., organizační složka, Mosolf Automobillogistik s.r.o., D&D ELEKTROMONT s. r. o., NOVUS Česko s.r.o., INTERHOTEL MONTANA s.r.o., Česká pošta, s.p., Stavimdomy cz s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Trenkwalder a.s., Jitka Poláková, Green Center s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dekoratér / Dekoratérka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Tapetář / Tapetářka, Podlahář / Podlahářka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Turnov, Paceřice, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub, Jablonec nad Nisou, Liberec, Bakov nad Jizerou, Jičín, Kosmonosy, Stará Paka, Mladá Boleslav, Nová Paka, Dobrovice, Chrastava, Vrchlabí, Raspenava, Špindlerův Mlýn, Brniště, Benátky nad Jizerou, Milovice, okres Nymburk, Česká Lípa, Nový Bydžov, Nymburk, Okřínek, Cerekvice nad Bystřicí, Poděbrady, Dvůr Králové nad Labem, Hlavenec

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

benefit benefity den formulář HR IT Most možnost mzda mzdy nabídka náplň práce nové paušál pečlivost plat práce přesčas samostatnost SOU stravenkový paušál telefon Turnov týden týden dovolené navíc ubytování výdělek zaměstnanců zdarma Zruč dar dovolené kontakt kov měsíční náplň navíc obsluha odměna odpovědní PR stav stroj závod