Jednoduchá práce ve výrobě se svozem ZDARMA!

Lokalita Velká Bíteš
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Natálie Dobešová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nové kolegy/ně na pozici operátora výroby v nadnárodní společnosti, která vyrábí plastové výrobky pro automobilový průmysl. Jedná se jednoduchou manuální práci v čistém a příjemném pracovním prostředí se skvělou dostupností. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti, vše vás naučíme!

Popis pozice:

Co bude vaší náplní práce?

  • Drobná manuální práce - kompletace plastových dílů a jejich kontrola.
  • Balení výrobků dle předpisů.

Profil kandidáta:

Požadujeme:

  • Manuální zručnost a pečlivost je podmínkou.
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové denní i noční směny, díky kterým budete mít více volných dní).

Nabízíme:

Co nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek (HPP).
  • 13. mzdu vyplácenou v prosinci.
  • 14. mzdu - letní bonus vyplácený v červenci.
  • Práci v čistém a moderním prostředí.
  • Týden dovolené navíc - celkem 5 týdnů dovolené.
  • Možnost ZDARMA využít svozové autobusy ze tří směrů: Bystřice nad Perštejnem, Třebíče a Ivančic.
  • Pokud se chcete dopravovat sami, dostanete příspěvek na dopravu až do výše 2080 Kč podle dojezdové vzdálenosti.
  • A spoustu dalších výhod.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email natalie.dobesova@manower.cz, telefonicky zobrazit tel. číslo 128 nebo prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

Máte zájem o tuto nabídku?