Operátor potravinářské výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Zásmuky
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Základní

Hledáme zaměstnance na pozici: Dělník potravinářské výroby, operátor

Nejedná se o agenturní zaměstnávání, ale o dlouhodobou práci v kmenovém stavu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Práce je vhodná pro ženy i muže
  • Obsluha stroje
  • Jednoduché ruční práce
  • Odebírání výrobků od balící linky, rovnání na paletu
  • Kompletace výrobků do finální podoby
  • Obsluha jednoduchých zařízení
  • Dodržování hygienických norem

POŽADUJEME:

  • Ukončené základní vzdělání
  • Vhodné i pro absolventy
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav (zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství)
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Kladný přístup k práci

NABÍZÍME:

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Výkonnostní prémie s neomezeným stropem
  • Pravidelná roční valorizace základní mzdy
  • Věrnostní bonusy až 20.000 kč
  • Roční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Výrobky za zvýhodněnou cenu
  • Stravování v podnikové jídelně za dotovanou cenu
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Práce ve stabilní, nadnárodní společnosti (firemní časopis zasílaný domů, uvítací dárek, vánoční dárek)
  • Práce v čistém prostředí s velkým důrazem na bezpečnost práce
  • Dostanete od nás kompletní podporu, v rámci zaškolení se o Vás bude starat služebně starší kolega
  • Možnost profesního růstu
  • Očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem
  • Teambuildingové a společenské akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu: Zásmuky

Máte zájem o tuto nabídku?