Volné místo ve firmě Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.

Elektromontér- jednosměnný provoz

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nymburk
Firma Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Helena Halašková, zobrazit tel. číslo

O nás

Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.

Společnost Maschinenfabrik NIEHOFF (CZ), s.r.o., Nymburk, je součástí koncernu NIEHOFF-Gruppe. Jde se o skupinu strojírenských závodů, kde jsou vyvíjeny a vyráběny moderní stroje sloužící k výrobě drátů z neželezných kovů a také k výrobě kabelů (elektrických a datových vodičů) a kabelových svazků. V segmentu speciálního strojírenství zaujímáme významné postavení na celosvětovém trhu a jsme spolehlivým partnerem pro své zákazníky, kterými jsou drátovny a kabelovny.

Německá ​strojírenská firma Maschinenfabik Niehoff, která působí v Nymburce již přes 20 let se zahraniční centrálou ve Schwabachu, hledá do týmu nového kolegu/kolegyni

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektro podmínkou
  • praxe v oboru
  • manuální zručnost
  • loajalita
  • zodpovědnost
  • spolehlivost

Náplň práce:

  • kabeláž a zapojování el. výstroje na vyráběných strojích dle el. schémat
  • kompletace elektrorozvaděčů

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zvyšování mezd každý rok
  • výkonnostní odměny dvakrát ročně
  • káva na pracovišti zdarma
  • dotované obědy, případně stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné akce pro zaměstnance
  • výhodné mobilní tarify pro členy rodiny zaměstnanců
  • flexibilní pracovní dobu
  • dovolenou navíc

Termín nástupu:

  • dohodou, možno ihned

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

AJ akce Bor elektro elektromontér firma flexibilní hodnocení HR HW IT loajalita mobil mobilní tarif mobilní tarify náplň práce nové odměny odpovědnost ohodnocení paušál penzijní připojištění pojištění práce pracovní praxe pro zaměstnance připojištění příspěvek stravenkový paušál tarif tarify výkon zaměstnanců zdarma Zruč člen dar dohodou kov mobilní mzdové na pracovišti náplň navíc německá obor penzijní PR případ rok stroj termín tým výkonnost výkonnostní odměny vyučení zahraniční