Operátor Výroby - Strojník / Obsluha Výrobní Linky

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Býšť
Firma UNIPAP a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 24.000 – 35.000 Kč
Kontakt Mgr. Michaela Kunátová, zobrazit tel. číslo

Aktuálně hledáme nového kolegu / novou kolegyni pro posílení oddělení výroby na pozici: OPERÁTOR VÝROBY – strojník / obsluha výrobní linky

Náplň práce:

  • Obsluha a údržba výrobního zařízení, zajištění jednotlivých operací výroby
  • Odpovědnost za kvalitu výroby a správné nastavení výrobních zařízení
  • Odpovědnost za dodržování pracovních, technologických a kontrolních postupů, za dodržování a plné využití prac. doby

Naše požadavky:

  • Praxe ve výrobním prostředí
  • Zkušenosti s obsluhou výrobních zařízení
  • SOU technického směru – strojní zaměření výhodou
  • Základní znalost obsluhy PC
  • Zodpovědnost, pečlivost, smysl pro výkon a kvalitu, manuální zručnost
  • Týmová práce
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní pracovní oblečení
  • Motivační program

Pracoviště: Býšť (10 km z Hradce Králové a 15 km z Pardubic)

Máte zájem o tuto nabídku?