Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Procesní/Projektový Inženýr

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nymburk
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Projektový / projektová manažerka, Projektant / Projektantka
Min. vzdělání Bakalářské
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 80.000 – 90.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Simona Vacíková, zobrazit tel. číslo

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Do technologicky vyspělé výrobní společnosti hledáme do našeho závodu v MILOVICÍCH odborníka na pozici:

PROCESNÍ/PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Náplň práce:

  • Optimalizace výrobního procesu
  • Spolupráce při vzniku nové linky - instalace, náběh a validace
  • Procesní zajištění funkčnosti výrobní linky
  • Tvorba procesní dokumentace
  • Aktivní komunikace s dodavateli a zákazníkem

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání technického směru /strojní/ materiálové / automatizace/ robotizace/ inženýrství/
  • Povědomí o technikách lisování
  • Předchozí praxe v oblasti automotive podmínkou
  • Aj – pokročilá znalost
  • Základní znalosti z oblasti kvality – ISO normy, TS 16949 / IATF
  • Procesní přístup a analytické myšlení
  • Řidičské oprávnění skupina „B“
  • Základní znalost CAD + čtení technické dokumentace

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci v dynamicky rostoucí společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení (dle zkušeností)
  • BENEFITY: 5 týdnů dovolené, Stravenky v hodnotě 140,- Kč za každý odpracovaný den, Slevu na produkty O2, Unicredit Bank, příspěvek na E-Benefit kartu / Multisportkartu / penzijní / životní pojištění, 50 % příspěvek zaměstnavatele na pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní prémie,
  • Káva na pracovišti zdarma

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete prosím Váš profesní životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Rekvalifikační kurzy v kostce

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

AJ auto benefit benefity Bor den dokumentace hledám hodnocení inženýr ISO IT komunikace kvality nabídka náplň práce NDA normy nové odpovědnost ohodnocení pojištění pojištění odpovědnosti požadavky práce praxe profesní životopis příspěvek robotizace společnost společnosti spolupráce sport stravenky technik vzdělání zaměstnavatel zdarma znalost znalosti životní pojištění životopis automat automatizace CAD dar dokument dovolené finanční instalace linky materiál myšlení na pracovišti náplň oblast oblasti odbor oprávnění penzijní PR prémie proces profesní projekt projektový přístup robot standard stroj technické technolog tvorba výrobní zákazník závod zkušenost životní