Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SMĚNOVÝ VEDOUCÍ VE VÝROBĚ (32-38.000 Kč) + NÁSTUPNÍ BONUS

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nymburk
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Mistr / Mistrová, Vedoucí servisu
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 32.000 – 38.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte už nějaké základní zkušenosti s vedením lidí z výrobního prostředí? Chcete neustále kariérně růst? Nevadí Vám práce na 3 směny? Dejte mi o sobě vědět a pošlete životopis! PRÁCE VHODNÁ I PRO ŽENY!

Náplň práce:

* Vedení operátorů na výrobní lince
* Koordinace práce externím pracovníkům
* Záznamy a kontrola dat v PC
* Spolupráce s ostatními odděleními

Co od Vás očekáváme:

* SOU/SŠ vzdělání
* Zkušenosti ve výrobě podmínkou
* Praxi s vedením týmu
* Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
* ŘP. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Volné víkendy
* Směnné příplatky
* Náborový příspěvek 20.000,- a nový iPhone!
* 13. a 14.mzdu
* Týden dovolené navíc
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Příspěvek na obědy
* Příspěvek za to, že nekouříte
* Možnost kariérního postupu

* Místo výkonu práce: Nymburk

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

bonus Bor den EU IT místo možnost na dobu neurčitou nábor náplň práce Nymburk operátor plat postup práce pracovní pracovník prostředí příplatky příspěvek růst směny SOU spolupráce týden týden dovolené navíc vedení víkend výkon vzdělání zkušenosti životopis dovolené externí kariérní kontrola koordinace místo výkonu práce na dobu náborový náplň navíc oddělení Ostatní PC PR tým výrobní záznam zkušenost