Práce: HLEDÁME ŠIKOVNÉ LIDI DO VÝROBY! 8-hod směny!

lokalita: Brno zadavatel: Tomáš Horváth

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nenáročná práce ve výrobě,muži/ženy, Slatina
Máte zájem pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Právě teď hledáme ženy i muže různých věkových kategorií, kteří se nebojí práce!! BUDETE TO PRÁVĚ VY?!
PRACOVNÍ DOBA:
dvousměnný Provoz ( 6–14:00, 14–22:00 )
třísměnný provoz ( 6–14:00, 14–22:00, 22–6:00 )
NABÍZÍME:
odpovídající finanční ohodnocení
bonus za docházku
příplatky za přesčasy, svátky, víkendy
čisté pracovní prostředí
dotované závodní stravování
garanci dlouhodobě stabilní práce
možnosti kariérního růstu
POŽADUJEME:
čistý trestní rejstřík
chuť pracovat
manuální zručnost a spolehlivost

Pracovní náplň:

  • manuální kompletace a montáž výrobků
  • obsluha automatických strojních zařízení
  • Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte, nebo zašlete Váš životopis, popřípadě se k nám dostavte osobně na pobočku, na ulici Josefská 10.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.