Volné místo v: HalfPrice

Asistent/ka prodeje HalfPrice Liberec - BRIGÁDA

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Liberec
Zadavatel HalfPrice (CCC Czech, s.r.o.)
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.750 – 25.000 Kč
Kontakt Adéla Kučerová, zobrazit tel. číslo

O nás

CCC Czech, s.r.o.

HalfPrice patří do skupiny CCC a vedle České republiky působí také v Polsku, Rakousku, Maďarsku a na konci roku se objeví v Chorvatsku.

V Polsku značka debutovala letos v květnu a dosud na tamním trhu otevřela 27 prodejen. Do Rakouska a Maďarska HalfPrice expandovala v srpnu. Ve velmi krátké době si získala mnoho příznivců, což také potvrzuje rychlá expanze a rychlost otevírání nových prodejen.

O nás

Projekt Halfprice prodejen je založený na principu „off price“. To znamená, že našim zákazníkům nabízíme možnost koupit si oblečení a doplňky od známých mezinárodních značek za snížené ceny. Zákazníci mohou nakupovat zboží pro celou rodinu, do domácnosti, včetně zajímavých tipů na dárky, a to po celý rok!

Všechny výrobky v nabídce Halfprice jsou nové.

CO MŮŽETE ZÍSKAT...?

  • Změnu, pro ty, kteří upřednostňují práci se zbožím před obsluhou
  • Novou práci, zkušenosti a skvělý plat
  • Příležitost pracovat ve velkém týmu
  • Možnost kariérního růstu
  • Zkušenosti s módou světových značek

MÁTE…?

  • Chuť se rozvíjet a naučit se něco nového
  • Rádi různorodou práci
  • Schopnost vytvářet příjemné prostředí pro zákazníky i kolegy
  • Přátelského a týmového ducha
  • Rádi práci se zbožím
  • Zálibu ve světě módy

CO VÁS ČEKÁ...?

  • Hledáme úvazky - 20,30,40 hodin
  • Místo práce: OC NISA Liberec
  • Práce pro první off price prodejnu v ČR
  • Práce s luxusním zbožím známých značek
  • Šance stát se členem nového,
  • výjimečného a úspěšného brandu
  • Obsluha kasy, výpomoc zákazníkům
  • Péče o zboží, příjem, kontrola, inventury

Benefity

  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát