Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Produktový specialista_Brno

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Management, Administrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka plánování, Specialista / specialistka ve službách, Produktový manažer / manažerka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2), Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 – 70.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 5. 2024
Kontakt Hana Adamusová, zobrazit tel. číslo

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Společnost LEAD HR hledá kandidáta na pozici Produktového speciality pro významnou firmu, inovativní společnost působící v oboru výroby a distribuce kosmetiky. Tato pozice je určena pro akčního a dynamického kandidáta s týmovým duchem a inspirovaného výzvami, který je ochoten řešit problémy a stát se součástí mimořádného růstu společnosti s hlavní sídlem v Brně.

Náplň práce:

- Vývoj a správa produktové řady od jejího návrhu až po spravování timeline.
- Spolupráce na kreativních projektech a řízení struktury rozpisu práce, úkolů a zdrojů.
- Koordinace s interními týmy i dodavateli s cílem zajistit včasnou a kvalitní realizaci projektů.
- Monitoring trhu a konkurence, identifikace trendů v oboru.

Co od Vás očekáváme:

- Nadšení pro kosmetiku a její vývoj.
- Schopnost vytvářet a spravovat projekty, sledovat termíny.
- Proaktivní přístup, výborné organizační dovednosti a důraz na detail.
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
- Praxe v oblasti kosmetiky, produktového vývoje a řízení je výhodou.

- Znalosti z oblasti e-commerce vítány.

- Řidičský průkaz výhodou/ne nutnou podmínkou.

Co Vám můžeme nabídnout:

- Motivující finanční ohodnocení v souladu s vašimi zkušenostmi a dovednostmi, s čtvrtletními bonusy za splnění KPI.
- 25 dní dovolené a 2 sick days.
- Zaměstnanecké slevy na naše produkty a slevy na produkty u našich partnerů.
- Stravenky, multisportovní členství, beauty produkty od našich partnerů ve seciálních akcích.
- Jazykové a odborné vzdělávání s cílem rozvíjet vaše dovednosti.
- Flexibilní pracovní doba a možnost Home Office.

Máte předchozí zkušenosti z firem typu Notino, Cosmonde, Rohlík, Syncare apod. ? Tak hledáme možná právě vás !

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více o této velmi zajímavé příležitosti, neváhejte nám zaslat váš životopis nebo kontaktní údaje.

Těším se na naše spolupráci!

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Children-friendly office Children-friendly office
  • Parkoviště Parkoviště

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ bonus bonusy Bor Brno cíle den doba flexibilní hlavní hledám hodnocení home office HR interní IT kandidát možnost nabídka náplň práce Office ohodnocení OZP partner pec plnění pozice práce pracovní pracovní doba práva praxe růst řízení sick day SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce sport správa stravenky vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost znalosti životopis anglické cíl člen dovednost dovolené finanční inovativní jazyk kontakt kontaktní údaje koordinace kov kreativní kvalitní list mimořádné náplň oblast oblasti obor odbor odborné organizační dovednost organizační dovednosti PR problém produktové produktový projekt příležitost příležitosti přístup schopnost součást termín trend trh tým údaj úkol výroby zaměstnanecké zdroj zkušenost