Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Manažer projektů v energetice (55-68.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Energetika, životní prostředí, ekologie, Projektový / projektová manažerka, Energetik / Energetička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 55.000 – 68.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte zkušenosti s vedením projektů v oblasti energetiky? Není pro Vás problém vést tým lidí? Rádi cestujete? Potom hledáme právě Vás! Česká společnost hledá manažera na pozici:

MANAŽER PROJEKTŮ V ENERGETICE (55-68.000 KČ)

Náplň práce:

* řízení a plánování projektů
* kontrola termínů projektu
* vedení projektového týmu
* uzavírání smluv s dodavateli a klienty
* komunikace s úřady
* návštěvy a realizace zakázky u klientů
* reporting

Co od Vás očekáváme:

* min. SŠ technického směru
* praxi na obdobné pozici
* praxi v energetice - výhodou!
* organizační a vůdčí schopnosti
* pokročilou znalost MS Excel
* ŘP sk. B
* zodpovědnost, flexibilitu a proaktivní přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* sick days
* bonusy a prémie
* flexibilní pracovní dobu
* služební automobil i k soukromým účelům
* služební telefon a notebook
* možnost dalšího vzdělávání
* příspěvek na stravu

* Lokalita: Brno
* nástup ihned nebo dohodou

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Rekvalifikační kurzy v kostce

auto automobil bonus bonusy Brno den energetik flexibilní hledám IT komunikace Luže manažer mobil možnost náplň práce nová odpovědnost plán plánování práce pracovní příspěvek reporting řízení sick day služební služební auto SOU společnost telefon úřad vedení vzdělávání zkušenosti znalost dohodou dovolené kontrola lokalita náplň oblast oblasti PR prémie problém projekt projektové přístup report schopnost schopnosti technické termín tým zkušenost