Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Technolog

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Spol. zabývající se výrobou a montáží ocelových konstrukcí, zejména ocelových mostů a transformátorových kotlů hledá nového kolegu na pozici TECHNOLOG.

Pracovní náplň:

  • vypracovávání technologických postupů,technologických kusovníků a podkladů pro výrobu
  • navrhování náhrady materiálů a náhradní technologie zpracování
  • ověřování a implementace nových výrobních postupů
  • zadávání požadavků pro nákup materiálu a služeb spjatých s danou zakázkou

Požadujeme:

  • SŠ technického směru/nejlépe strojní
  • Praxe 2roky
  • Práce v MS Project, AutoCAD (2D)
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Hlavní pracovní poměr
  • základní mzda 24 000,– + bonusy
  • příspěvek na stravování
  • firemní vzdělávání

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu e-mail přes odpovědní formulář

  • Praha
  • 100 CZK COMPANY s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. ledna
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • LETASOL, spol. s r.o.
  • od 24 500 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Rotava
  • ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Zákupy
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 21. října
  • Žďár nad Sázavou
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 10. října
  • Plzeň
  • Pavel Biriuc
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Brandýs nad Orlicí
  • C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.
  • 21 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Jablonec nad Nisou
  • INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. října
  • Rumburk
  • Ventos Energy Solutions, a.s.
  • 15 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Olomouc
  • OL-STEEL CZE s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Pardubice
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Zlín
  • ZPS - MECHANIKA, a. s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • ŽĎAS, a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Prostějov
  • DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Lety, Písek
  • Autometal, spol. s r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Fryčovice
  • BORCAD cz s.r.o.
Zveřejněno: 12. prosince
  • Bruntál
  • OSRAM Česká republika s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Bučovice
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. října
  • Karlovy Vary
  • D&R Solution s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Staré Město, Praha

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Hostivice, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ auto bonus bonusy email hlavní HR Hrady job Luže Most mzda náhrady náplň práce nové postup práce pracovní pracovní poměr praxe příspěvek společnost společnosti stabilní stravování technologie vzdělávání CAD firemní kontakt kov materiál náplň ověřování poměr PR pracovní náplň případ rok schopnost stroj technické technolog tým výrobní