Volné místo ve firmě NN Pojišťovna

PORADCE PRO KLIENTSKÝ SERVIS - POBOČKA Pardubice

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Práce vhodná také pro absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Pardubice
Zadavatel NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Obchodník / Obchodnice, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 5. 2023

Možná znáte pojišťovnu jako instituci, které víc než na lidech záleží na ročních obratech. U nás takhle nehrajeme. Pracovat v NN znamená stát se součástí společnosti, jejímž cílem je poskytovat finanční služby s lidským rozměrem. Na našich zaměstnancích nám záleží.

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Náplň práce:

Administrativně obchodního pracovníka, který by poskytoval profesionální servis, řešil požadavky klientů v rámci: životního pojištění, autopojištění, pojištění nemovitostí. Vytvářel nabídky pro nové obchody v rámci investic, PS a jiné.
Pracoval se zadaným kmenem současných klientů. Byl kreativní a pracoval na nových projektech.

Co od Vás očekáváme:

  • Maturitní vysvědčení
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Ochotu se vzdělávat a něco dokázat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • V průběhu adaptace Vás podpoříme fixní složkou až 150 000 Kč + provize
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Profesionální zaškolení včetně bezplatného zajištění potřebných certifikací
  • Skvělý kolektiv a praktickou pomoc manažera nejen při zaškolení
  • Benefity zaměřené na výkonovou motivaci, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na firemní produkty, firemní akce a teambuldingy

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • NN Pojišťovna
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Praha
  • Irena Tůmová, MBA
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Karlovy Vary
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. prosince
  • Liberec
  • Klientský Poradce
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Havlíčkův Brod
  • Klientský poradce
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Ústí nad Labem
  • Louny
  • Most
Zveřejněno: 18. prosince
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Manpower
  • 45 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 21. dubna

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, INDEX NOSLUŠ s.r.o., iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Nefrito laboratories, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Matěj Gregor, Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ELGAS, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., M-byt s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Clever Service s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Petrlíková Lucie s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, 21 Consult Group s.r.o., Info pro lékaře a.s., Grafton Recruitment s.r.o., NEJLEVNĚJŠÍ POLEPY s.r.o., Probační a mediační služba, Advantage Consulting, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Manuvia Czech s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., ForCamping s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., VIVANTIS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., Správa a údržba silnic Pardubického kraje, NOVIKOVA CZ s.r.o., Dopravní podnik města Pardubic a.s., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., Východočeské muzeum v Pardubicích, SVĚT OKEN s.r.o., AUTO DRYML a.s., RADOM, s.r.o., Josef Novotný, MARPRO s.r.o., TRIPA s.r.o., FANDA, společnost s ručením omezeným (zkr. spol. s r.o. nebo s.r.o.), GABMI s.r.o., PETRA Havarijní s.r.o., HABRA s.r.o., Ngoc Tuan Pham, Principio s.r.o., MADEK s.r.o., PNEUMATIKY DRBOUT s.r.o., XU RI s.r.o., SOFIKO s.r.o., ERA-PACK s.r.o., R-PASS s.r.o., BOHÁČ Milan s.r.o., AUTIO s.r.o., SCALL s.r.o., Clever Service Chrudim s.r.o., Pneutip s.r.o., KOVOMASTER s.r.o., VIKTORSTAV s.r.o., VsTgrup s.r.o., Minh Nguyen, s.r.o., LARSGROUP s.r.o., Berzan Leon s.r.o., Družstvo MOLDGROUP, ISTVAN STAV s.r.o., FUTSAL PUBLIC a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Marketingový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Truhlář / Truhlářka, Montážník / Montážnice, Realitní makléř / makléřka, Sociální pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice, Technik / technička ve strojírenství, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Pardubice, Tuněchody, Bylany, Chrudim, Mikulovice, okres Pardubice

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

AJ akce auto benefit benefity flexibilní IT manažer mobil mobilní tarif mobilní tarify nabídky náplň práce nové obchodní Pardubice plat pojištění poradce požadavky práce pracovní pracovník SOU školení tarif tarify výkon znalost bezplatné daný firemní kolektiv kreativní mobilní náplň nemovitost obchod obchody PC pomoc PR projekt příjemné servis uživatel životní