Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Koordinátor výroby – volné víkendy, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kralupy nad Vltavou
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Petra Pospíšilová, zobrazit tel. číslo

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte zkušenosti s vedením menšího týmu a jste technický typ? Pak se nám ozvěte a přidejte se do týmu prosperující společnosti, kde budete mít na starost část operátorů výroby. Odměnou mimo mzdy vám bude 25 dní dovolené, docházkový bonus nebo příspěvek na penzijní připojištění.

  • Dohled nad úsekem výrobu v souladu s výrobním plánem
  • organizace prac. činnosti týmu operátorů (12–17 lidí)
  • Základní nastavování strojů

Nabízíme:

  • Docházkový bonus 1.000 Kč
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál 116 Kč/den
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stabilní zaměstnání na plný úvazek
  • Nástup přímo do kmenového stavu společnosti

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • Manuální zručnost a technickou orientaci

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ bonus bonusy činnost den hodnocení mzdy náplň práce nové ohodnocení operátor paušál penzijní připojištění plán pojištění práce praxe připojištění příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravenkový paušál úvazek vedení víkend zaměstnání zkušenosti Zruč činnosti dovolené kov mzdové náplň organizace penzijní PR stav stroj technický tým výrobní výroby zkušenost