Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pohodová práce ve výrobě: bonusy, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Barbora Pajerová, zobrazit tel. číslo

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Jedná se o pohodovou a nenáročnou práci ve výrobě pro jednu z nejvýznamnějších společností v oboru. Vaším úkolem bude kontrola provozu výrobní linky, kontrola produktů a obsluha výrobních zařízení. Firma nabízí velmi dobré mzdové ohodnocení a mnoho rozmanitých benefitů. Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.

Vaší náplní práce bude:

  • před zahájením výroby zkontrolovat a uvolnit výrobní proces
  • kontrolovat kvalitu vlastní výroby u pracovní stroje
  • označovat a balit hotové výrobky
  • komunikovat se svým nadřízeným a řešit kvalitu a další překážky při práci

Nabízíme:

  • motivující mzdu dle zkušenosti
  • měsíční bonusy až 7.000 Kč
  • po zkušební době navýšení základní mzdy (závisí od zaškolení a šikovnosti)
  • půlroční bonusy vyplácené podle výsledků firmy za uplynulé období
  • jistotu zaměstnání s možností profesního růstu
  • stravenky 120 Kč
  • příjemné a čisté pracovní prostředí v nové hale a malém kolektivu
  • dobrá dostupnost z metra Palmovka, Prosek a Letňany
  • možnost parkovat v areálu
  • Multisport karta
  • asistenční služba ELA

Požadujeme:

  • ochota pracovat na 3 směny
  • spolehlivost, manuální a fyzickou zdatnost

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Odbory - proč a jak je založit

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

benefit bonus bonusy Bor firma hodnocení IT Letňany možnost mzdy nadřízený náplň práce nové ohodnocení Osek práce pracovní pracovní prostředí prostředí růst řízení služba směny společnost sport stravenky školení víkend zaměstnání zkušenosti areál firmy karta kolektiv kontrola kov linky měsíční mzdové náplň obor obsluha PR proces profesní překážky příjemné roční stroj úkol výrobní výroby výše zkušební zkušenost