Volné místo ve firmě Česká pošta, s.p.

Pracovník třídění balíkových zásilek - Brno

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 23.360 – 27.500 Kč

O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Náplň práce:

  • ruční i strojní zpracování balíkových a letákových zásilek
  • manipulace se zásilkami
  • vykládka a nakládka vozidel na rampách
  • práce v třísměnném provozu, ranní, odpolední a noční, 70% směn jsou v noci

Požadujeme:

  • bezúhonnost, spolehlivost, odpovědnost
  • fyzická zdatnost – manipulace s břemeny při chůzi

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu určitou (s možností budoucí doby neurčité)
  • měsíční mzdu ve výši až 27 500,– Kč (vč. příplatků za noční směny, svátky a víkendy)
  • zaměstnanecké výhody – 30 dní dovolené, stravenky, příspěvek na dovolenou
  • týdenní pracovní úvazek 37,5 hod. / týdně

Máte zájem o tuto nabídku?