Hledáme lidem práci Manpower

Manažer klíčových zakázek

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Jsme výrobní společnost v Pardubicích o 50 zaměstnancích, která hledá do svých řad zkušeného obchodního managera, který se bude orientovat v oblasti komunikačních technologií či příbuzném oboru.

Místo výkonu práce: Celá ČR, cca 1x za týden Vás však rádi uvidíme v Pardubických kancelářích.

- Identifikace obchodních příležitostí u klíčových zákazníků

- Tvorba nabídek, vyjednávání o ceně, optimalizace nákladů

- Péče o klíčové klienty pro ČR + občasná akvizice

- Vedení obchodních jednání a komplexní zastřešení jednotlivých obchodních případů

- Podílení se na marketingových akcích

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání

- Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (nepotřebujeme rodilého mluvčího)

- Praxi na obdobné pozici

- Zodpovědnost, proaktivní přístup

- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- Dovolená navíc, 5 sick days

- Flexibilní pracovní doba

- Příspěvek na penzijní a životní pojištění

- Příspěvky na volnočasové aktivity - 12.000,-/rok

- Stravenky

  • Pardubice
  • Špedka CZ Solutions s.r.o.
  • 40 000 – 120 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
dnešní
  • Pardubice
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 35 000 – 36 200 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 16. dubna
  • Pardubice
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 15. dubna
  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
Zveřejněno: 12. dubna
  • Teplice
  • HST Hydrosystémy s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Ostrava
  • WALBO ENGINEERING s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Brno
  • SKYCLEAN s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 5. července
  • Česká Třebová
  • KLAHOS spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Krnov
  • EDUCO CENTRUM s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • Uherské Hradiště
  • JISTU recruitment s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 25. září

Špedka CZ Solutions s.r.o., Česká pošta, s.p., Partners Financial Services, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., iFORO Group, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Eco Face s.r.o., X FUTURE Group s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Věra Pietrasová, EVROPA realitní kancelář, AC Jobs, s.r.o., Möbelix, Globus ČR, v.o.s., Petrlíková Lucie s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Kaufland Česká republika v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., Fix and retail s.r.o., COREX Pardubice s.r.o., Ptáček - velkoobchod, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Speditér / Speditérka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka zákaznických služeb, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů

Pardubice, Celá ČR, Staré Hradiště, Chrudim

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Bor ČR den doba dovolená flexibilní IT kancelář kandidát manager manažer marketing místo náplň práce obchodní odpovědnost péče pojištění pozice práce pracovní pracovní doba příspěvek sick day společnost stravenky týden vedení volno vyjednávání výkon vzdělání životní pojištění anglický anglický jazyk díl jazyk jednání komunikační místo výkonu práce náklad náplň navíc obchod oblast oblasti obor penzijní PR profi příležitost případ příspěvky přístup rok řešení technolog tvorba výrobní zákazník životní