Práce: Elektronik na 1 směnu

lokalita: Česká Skalice zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Rok 2019 je rokem změn, tak chytni příležitost za pačesy. Hledáme nového kolegu na pozici Elektronika do společnosti, jejíž prostředí je na hony vzdálené od automotive.

Jedná se o menší společnost s rodinným přístupem k zaměstnancům.

Místo výkonu práce: Česká Skalice

Popis pozice:

- na starosti budete mít lokalizaci a opravy elektronických zařízení

- provádění výrobní, dokončovací a servisní práce pro zajištění provozu výrobních strojů

- práce s Lenze PLC (programovatelný automat pro řízení technologických procesů)

- práce s měniči Siemens a Yaskawa

- objednávání náhradních dílů a materiálu

- práce na 1 směnu

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ elektrotechnického směru

- znalost Lenze PLC

- vyhláška 50§6

- proaktivní přístup, samostatnost

Nabízíme:

- individuální ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností

- týden dovolené navíc

- pružná pracovní doba, práce na 1 směnu

- flexi pass, služební telefon, zdarma občerstvení na pracovišti

- dotované stravování

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Česká Skalice

Typ úvazku

Plný úvazek

Toplist