Hledáme lidem práci Manpower

Elektronik na 1 směnu

Lokalita Česká Skalice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rok 2019 je rokem změn, tak chytni příležitost za pačesy. Hledáme nového kolegu na pozici Elektronika do společnosti, jejíž prostředí je na hony vzdálené od automotive.

Jedná se o menší společnost s rodinným přístupem k zaměstnancům.

Místo výkonu práce: Česká Skalice

Popis pozice:

- na starosti budete mít lokalizaci a opravy elektronických zařízení

- provádění výrobní, dokončovací a servisní práce pro zajištění provozu výrobních strojů

- práce s Lenze PLC (programovatelný automat pro řízení technologických procesů)

- práce s měniči Siemens a Yaskawa

- objednávání náhradních dílů a materiálu

- práce na 1 směnu

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ elektrotechnického směru

- znalost Lenze PLC

- vyhláška 50§6

- proaktivní přístup, samostatnost

Nabízíme:

- individuální ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností

- týden dovolené navíc

- pružná pracovní doba, práce na 1 směnu

- flexi pass, služební telefon, zdarma občerstvení na pracovišti

- dotované stravování

  • Zlín
  • KONFORM - Plastic, s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. července
  • Kladno
  • open recruitment s.r.o.
  • 28 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 31. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hradec Králové, Jičín

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ auto Česká Skalice den dění doba elektro hledám hodnocení HR IT kandidát Luže místo Most náplň práce nové občerstvení ohodnocení pozice práce pracovní pracovní doba prostředí pružná pracovní doba řízení samostatnost Skalice služební společnost společnosti stravování telefon týden týden dovolené navíc výkon zaměstnanců zdarma znalost automat dar díl dovolené elektronika materiál místo výkonu práce na pracovišti náplň navíc opravy PR proces procesů profi program pružná příležitost přístup rok servis stroj technické technolog výrobní zkušenost