Hledáme lidem práci Manpower

Dispečer

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do pardubické společnosti zabývající se pronájmem stavební techniky a mechanizace hledáme nového parťáka na pozici Dispečera.

Místo výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

Co Vás čeká?

- zajišťování pronájmu stavební techniky a její vrácení – předávka pronajatého zařízení zákazníkovi

- administrativní agenda spojená s pronájmem techniky - zadávání dat a fakturace v systému Navision

- zákaznický servis klientům – poskytování informací jak zařízení používat

- poradenství pro zákazníky s návrhem řešení jejich potřeb – výhodou pro vás budou technické znalosti

- správa skladového hospodářství, inventarizace majetku, řešení reklamací

- podepisování nájemní smlouvy, registrace objednávek v systému, komunikace s obchodním týmem

Profil kandidáta:

Předpoklady vhodného kandidáta

- nejlépe technické vzdělání, nebo technický background

- komunikativní osobnost – budete v přímém kontaktu se zákazníky

- pečlivost - budete fakturovat klientovi a hlídat celý projekt pronájmu po dobu jeho trvání

- schopnost pracovat samostatně i v týmu

- schopnost pracovat s počítačem

- znalost strojních zařízení je výhodou

Nabízíme:

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- 5 týdnů dovolené, Zdravotní volno – Sick day, vitamínový program

- multisport karta, Stravenky, Pracovní oděv, týmové akce, pauza na kávu

- smlouva na dobu neurčitou již od začátku

- příspěvek při životních jubileích a při narození dítěte

- kariérní růst, odměna za doporučení zaměstnance, zaměstnanecká sleva

  • Zlín
  • Janáčková Kateřina
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. ledna
  • Jilemnice
  • Dispečer
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. března
  • Říčany, Praha-východ
  • Jana Zítová
  • 35 000 – 44 000 Kč
Zveřejněno: 22. září
  • Brno
  • Dispečér
  • 30 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Modletice
  • Vokurková Helena
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Modletice
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Třemošnice
  • Havránková Jana
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 2. února
  • Králův Dvůr
  • Šmídl s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 14. května
  • Pardubice
  • Manpower
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Hradec Králové
  • Manpower
  • Úžice, Kutná Hora
  • Manpower
  • Opava
  • Manpower
  • Manpower

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

administrativní agenda AJ akce den dispečer EU hledám hodnocení ISO IT kandidát kariérní růst komunikace místo Most na dobu neurčitou náplň práce narození NDA nové obchodní oděv ohodnocení Pardubice pečlivost poradenství pozice práce pracovní práva příspěvek registrace reklama růst řízení sick day sklad smlouva společnost společnosti sport správa stravenky technik vhodné volno výkon vzdělání zaměstnanec zdravotní znalost znalosti dítě dovolené finanční kariérní karta kontakt kov místo výkonu práce na dobu náplň obchod odměna osobnost počítač PR profi program projekt předpoklad řešení servis schopnost smlouvy stav stavební stroj systém technické technický techniky tým zákaznický servis zákazník zaměstnanecká zkušenost životní