Práce: Branch Manager/ Vedoucí Pobočky

lokalita: České Budějovice zadavatel: DRILL B.S. spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici VEDOUCÍ POBOČKY pro město České Budějovice.

Náplň práce:

  • odpovědnost za finanční, personální a marketingový chod pobočky
  • odpovědnost za implementaci firemních cílů, za rozhodovací pravomoc v rámci pobočky a příslušného regionu
  • podíl na rozhodovacích pravomocech celé společnosti
  • odpovědnost za vedení týmu 10–30 lidí

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • velmi atraktivní platové ohodnocení a provize
  • možnost flexibilně si organizovat čas
  • nový služební vůz, mobilní telefon, notebook a další benefity

Požadujeme:

  • podnikavého člověka s vášní pro byznys
  • zkušenost s vedením týmu lidí
  • cílevědomost, proaktivnost, vizionářství a motivovanost
  • přirozeného a charismatického vůdce

Pokud Vás naše pozice oslovila, očekáváme Váš životopis spolu s průvodním dopisem. Vzhledem k velkému počtu uchazečů se ozveme jen vybraným kandidátům na pohovor. Ostatním tímto děkujeme za projevený zájem.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist