Práce: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA - Komunikace

lokalita: Praha zadavatel: DRILL B.S. spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, stabilní retailovou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketingový specialista. Pozice je umístěna v Praze.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Koordinace lokálních aktivit pro prodejny Albert
  • Aktivní spolupráce s obchodními centry a plánování aktivit na podporu prodejen Albert
  • Příprava, vedení a podpora otevíracích kampaní pro supermarkety a hypermarkety
  • Podpora BTL komunikace v prodejnách pro lokální i národní kampaně (POS, POP, in – store radio, out store media)
  • Propojení lokální komunikace s brand strategií
  • Koordinace výroby POS materiálů a efektivní distribuce do prodejen (trvalá i ostatní komunikace)
  • Zajištění správné a včasné komunikace aktivit prodejnám a dalších oddělením napříč firmou
  • Poskytování maximální podpory prodejnám
  • Storechecks – návštěvy prodejen
  • Vedení a dodržení budgetu pro jednotlivé in store a lokální aktivity

POŽADUJEME:

  • Min. 1 rok zkušeností v oblasti komunikace, BTL aktivit
  • Praxe v retailu nebo FMCG výhodou
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Znalost způsobu práce s agenturami
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Organizační schopnosti a kreativita
  • Odolnost vůči stresu
  • Týmový hráč
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • Zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí
  • Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích
  • Prostor pro váš kariérní a osobní rozvoj

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.