Práce: Kuchař/ka - NH hotel

lokalita: Praha zadavatel: JOBS TIME s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici kuchař/ka.

Náplň práce:

  • – příprava domácího pečiva
  • – příprava domácích těstovin
  • – příprava a doplňování mise en place
  • – příprava a vydávání příloh a omáček aj.

Požadujeme:

  • – člověka, který je v daném oboru vyučený
  • – člověka, se zkušenostmi a praxí
  • – přátelského kolegu, který bude flexibilní

Nabízíme:

  • – nástup říjen 2016
  • – nástupní mzda 20.000 Kč
  • – solidní sociální zázemí
  • – pracovní úvazek – krátký, dlouhý týden
  • – příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů
  • – zlepšování nejen jazykových znalostí
  • – stravování v zaměstnanecké kantýně zdarma
  • – příspěvek na penzijní připojištění
  • – slevu na ubytování v rámci řetězce
  • – uniformu
  • Ano, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro něj u nás našli zajímavou pozici.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist