- 30 000 – 40 000 Kč
- Plný úvazek

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.
Máte zkušenosti s vedením týmu a chcete se realizovat v největší personální společnosti v ČR?
Jste zodpovědná/ý, máte proklientský přístup a rád/a navazujete a utužujete obchodní vztahy?
Pokud ano, přidejte se do týmu ManpowerGroup a zašlete nám svoje CV!
Hledáme zkušeného manažera se zaměřením na výsledky, s obchodním i týmovým duchem, který bude odpovědný za tým konzultantů a obchodní výsledky naší pobočky v Brně.
Co Vás čeká?
Povedete naši pobočku v Brně, která se specializuje na nábor kvalifikovaných zaměstnanců na pracovní pozice k našim klientům a také na agenturní zaměstnávání. Co přesně bude vaším úkolem:
- jednat s našimi současnými klienty a udržovat s nimi obchodní vztahy
- aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti v regionu
- vést a motivovat menší tým personálních konzultantů
- zodpovídat za obchodní výsledky pobočky
Od vás očekáváme:
- praxi v oblasti personalistiky (zejména v náboru) – to je to, co nás živí. Našim klientům dokážeme nabídnout řešení na míru, ať už v oblasti náboru zaměstnanců, ale také v dalších personálních oblastech.
- zkušenosti v oblasti obchodu, akvizice, komunikace s klienty
- výborné komunikační a koordinační dovednosti, zkušenosti s vedením týmu
- AJ na středně pokročilé úrovni – tu budete používat při obchodních schůzkách s některými klienty.
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, k dispozici Vám bude služební auto.
Co vám můžeme nabídnout:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti, největší personální společnosti na českém trhu
- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti
- fixní mzdu obohacenou o bonusovou složku
- řadu benefitů - 25 dní dovolené, 2 sick days, možnost využít home office, služební auto k využití pro soukromé účely, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
- kancelář v centru Brna s výbornou dostupností a výhledem na budovu Staré radnice – Panská ul.
- tréninky a školení – do všeho vás zaškolíme v rámci onboardingu.
Pokud vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis přes odpovědní formulář, nebo přímo na email e-mail přes .

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.