Práce: Kontrolor procesů

lokalita: Liberec zadavatel: KM ČR s. r. o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro významného klienta, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Kontrola všech výrobních středisek firmy a jejich jednotlivých procesů.
  • Dodržování postupů, pravidel a jejich generování.
  • Efektivní využití stávajícího informačního firemního systému SQL, analýza dat a výstupů, jejich proškolení u všech oddělení a následná komunikace s IT partnery.
  • Koordinace obchodní korespondence.
  • Komunikace a jednání s úřady a státními orgány a dohled nad jednotlivými dokumenty a případnými zkouškami a zodpovědnost nad jejich plněním.
  • Schopnost ekonomické orientace a kontroly smluvních náležitostí.
  • Tlumočení informací vedení společnosti.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického či technického směru
  • 2 roky praxe v oboru IT, ekonomickém nebo s kontrolou procesu
  • Samostatný, technicky orientovaný a schopný definovat potřeby jednotlivců i firmy
  • Příjemné vystupování, přátelská povaha, loajalita, schopnost týmové práce
  • Znalost IT a ekonomických činitelů
  • Znalost „Be to be“
  • Řidičský průkaz „B“

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Dlouhodobá vize a pestrá práce
  • Stravenky a zaměstnanecké výhody
  • Dobrý kolektiv
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Možnost nástupu ihned

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: +420 734 443 276
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0065

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Liberec

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist