Práce: Specialista logistiky

lokalita: Jablonec nad Nisou zadavatel: KM ČR s. r. o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Vedení týmu v oblasti výrobní logistiky a plánování
  • Zodpovědnost za plánovací́ proces
  • Jednání se zákazníky a dodavateli
  • Řízení zásob a zlepšování logistických procesů
  • Péče o konkrétního klienta v rámci projektu

Požadavky:

  • Klíčové jsou zkušenosti z oblasti logistiky alespoň 3 roky
  • Zkušenost s vedením týmu je nutností
  • Požadujeme znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Znalost systému SAP
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Výborné finanční ohodnocení
  • Zázemí nadnárodní automobilové společnosti
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost
  • Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
  • Zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvky na dopravu, stravenky)

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo piště pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: +420 734 443 276
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0032

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist