Načerpej novou energii při výrobě mobilních čerpadel - CNC

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Bělotín
Firma BBA HRANICE, spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Z důvodu rozšiřování obrobny hledáme nové kolegy.

Co vás čeká

  • obsluha CNC soustruhů, fréz nebo horizontek – na základě vašich zkušeností
  • nachystání stroje a příprava nástrojů
  • odjetí kusu, jeho závěrečné změření pomocí měřidel

Hledáme nové kolegy, a to jak zkušené, tak ty, kteří se pro tento obor rozhodli, vyučili, ale ještě neměli možnost získat zkušenosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • praxe jako obsluha a seřizovač CNC strojů nebo vyučení v oboru (i junioři jsou u nás vítáni)
  • chuť pracovat ve výrobě zajímavého produktu – mobilních čerpadel
  • ochota pracovat v třísměnném provozu v našem výrobním závodě v Bělotíně
  • pracovitost, ochota, flexibilita a zručnost

A co za to?

  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností kandidáta s možností růstu nejen finančního, ale i kariérního
  • Cestu do práce i oběd Vám výrazně zlevníme (příspěvek na dopravu a stravu)
  • měsíční výkonové odměny
  • měsíční absenční příplatek
  • pololetně vyplácený 13. plat
  • pitný režim na pracovišti (voda, soda, káva, čaj, čokoláda) a ovocné středy
  • příspěvek na penzijní pojištění po 1. roce ve společnosti
  • až 24 dní dovolené
  • firemní akce
  • odborné vzdělávání

Těší se na Vás
kolektiv BBA HRANICE