V profesi "Operátor / operátorka v energetice" aktuálně nabízíme 11 nabídek práce.

Hledaná profese "Operátor / operátorka v energetice" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Skalice u České Lípy", "Chroustovice", "Třebíč".

 • Brno
 • energo synergy group s.r.o.
 • 30 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Dovolená navíc
 • Kariérní růst
 • Firemní akce
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Kafetérie
 • Příspěvek na sport
 • Příspěvek na stravování
 • Přátelské prostředí
 • Relax zóna
 • ...
včerejší
 • Most
 • CTSCZ spol. s r.o.
 • 21 300 – 42 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
 • Most
 • Denwa s.r.o.
 • 21 300 – 42 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
energo synergy group s.r.o., GZ Media, a.s., TECHNOENERGY s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., Denwa s.r.o., ZENCO Plus s.r.o., E M B A , spol. s r. o., ELNOS BL d.o.o. Banja Luka, odštěpný závod, František Janovský, D&K Brand s.r.o., Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj z. s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Stavební inženýr / inženýrka, Energetik / Energetička, Operátor / operátorka v energetice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka v energetice, Strojník / strojnice, Topič / Topička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 2 - Vyšehrad, Loděnice, okres Beroun, Most, Ostrava, Paseky nad Jizerou, Řevnice, Týn nad Vltavou, Otrokovice, Hustopeče

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

AJ ČR DPP flexibilní harmonogram hledám hodnocení home office kancelář komunikace Most možnost náplň práce NDA odpovědnost Office ohodnocení plnění podpora práce pracovní reklama řízení samostatnost společnost společnosti školení výjezd výjezdy výsledky zkušenosti znalost anglické člen dar finanční foto instalace jazyk kolektiv koordinace list mzdové náplň PR problém program projekt příprava řešení schopnost schopnosti služby standard termín tvorba tým zákazník zkušenost benefit benefity Bor CV den EU IT masáže měření mobil mobilní tarif mobilní tarify na dobu neurčitou nábor odměny požadavky prostředí příspěvek SOU stabilní stravování tarif tarify vzdělávání zdarma areál firemní firmy kontrola kov masáž mobilní myšlení na dobu náborový obsluha odbor odborné pracovní náplň roční systém technické aktuální činnost dění dokumentace energetik hlavní HR inženýr krásné odměňování pec podmínky podnik povolení pozice pracovní poměr pracovní prostředí praxe specialist týden úřad vedení vzdělání žádost atmosféra centra české dokument dovolené jednání legislativní motivační poměr projektové projektový přátelská příjemné příjemné pracovní prostředí rámec rodinná atmosféra sektor správy stav stavební technická trh výhoda výsledek zájem zdroj bonus bonusy doba DPČ e-mail marketing místa mzdy plat pohovor pracovní doba průměrný růst směny telefon zaměstnání životopis kariérní měsíční možnost kariérního růstu mzdový PC příjemný nové oblečení zaměstnanců zaměstnanec komunikační zaměstnanecké zaměstnanecký administrativa obchodní operátor OZP kontakt obchod pracovníci spoření ubytování zdravotní dny kulturní penzijní profesní stroj vedení týmu elektro energie zaměstnavatel elektrické projektová projektování stravenky Zruč případ péče výhody zaměstnanecké výhody oblast oblasti operátoři absolvent Google Hustopeče kurz kvalifikace místo pracovnice pracovník vhodná výkon zdravotní stav bar cítění dobro místo výkonu práce pomoc sociální uživatel
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Operátor / operátorka v energetice
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena