Práce: Project Manager

lokalita: Hloubětín, Praha zadavatel: A.C.E. Management, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsme americká společnost, která se zabývá komplexními aktivitami v oblasti nemovitostí a venkovní reklamy. V současné době do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Project Managera.

Vaše náplň práce:

  • příprava a realizace projektů souvisejících s realitami
  • zjišťování a vyhodnocování potřebných informací
  • vyjednávání obchodních a smluvních podmínek
  • jednání s orgány státní správy a samosprávy
  • získávání stanovisek od osob a organizací, jejichž vyjádření je nezbytné pro zajištění nebo prodloužení stavebního povolení
  • organizace vlastní výstavby nebo oprav, včetně výběru a vyjednávání podmínek smlouvy se subdodavateli a dozoru nad jejich činností

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ, základní technické znalosti
  • velmi dobré komunikativní dovednosti
  • organizační schopnosti, schopnost koordinovat
  • profesionální přístup, schopnost navázat osobní kontakt
  • systematický, analytický a pečlivý přístup k práci
  • schopnost pracovat nezávisle a zároveň jako součást týmu
  • schopnost asertivního jednání a orientace na výsledky
  • vysoké pracovní nasazení
  • řidičský průkaz B
  • schopnost domluvit se v AJ (výhodou)

Nabízíme:

  • Stabilní práci v přátelském kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí v dobré dostupnosti MHD
  • Možnost seberealizace
  • Motivující firnanční ohodnocení + systém bonusů na základě odvedené kvality práce

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 1. 11. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

30.000 – 39.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.