10 nejlépe placených celebrit světa

Kdopak se má ze světových celebrit nejlépe? Přední příčky žebříčku obsadili boxeři, což nejspíš pro vás není nic překvapivého. Co ale říkáte na Katy Perry, která si stojí hned za nimi? Zhlédněte žebříček nejlépe placených celebrit světa magazínu Forbes, který zahrnuje období od června 2014 do červa letošního roku.

Nezbývá nám nic jiného než jim tiše závidět jejich práci.

1. Floyd Mayweather, Jr. (USA) – boxer, 7,5 mld. Kč

Ročním příjmem Floyd Mayweather láme rekord zisků sportovců, kterého před ním dosáhl golfista Tiger Woods. Na této jeho celkové částce se podílela hlavně výhra v zápasu nad Pacquiaem. 
zdroj: Facebook.com

2. Manny Pacquiao (Filipíny) – boxer, 4 mld. Kč

Pacquiao kromě boxu posílil svůj příjem propagací např. Nike a Foot Locker. Teď je ovšem po operaci ramene mimo hru až do konce roku 2015.


zdroj: Facebook.com

3. Katy Perry (USA) – zpěvačka, 3,38 mld. Kč

Katy dosáhla třetího místa díky svému Prismatic World Tour - odzpívala 124 koncertů v 27 různých zemích světa. Prý si přijde na až 60% ze svých výdělků v zahraničí (mimo Ameriku).


zdroj: Facebook.com

4. One Direction (VB/Irsko) – pěvecká skupina, 3,25 mld. Kč

Chlapecká skupina One Direction za rok odehrála dohromady 74 koncertů, při kterých navštívila všechny kontinenty mimo Antarktidy. Za každé vystoupení si vydělali sedmimístnou sumu, čímž získali za turné dvakrát větší zisky než Rolling Stones.


zdroj: Facebook.com

5. Howard Stern (USA) – rozhlasový a televizní moderátor, 2,38 mld. Kč

Howard Stern působí v Americe téměř tři desetiletí jako rozhlasový a televizní moderátor. Jeho pichlavý humor potěší v dopravní špičce každého.


zdroj: Facebook.com

6. Garth Brooks (USA) – textař, zpěvák, 2,25 mld. Kč

Legenda země se vrátila na jeviště a zahájila koncertní turné. Výsledky byly ohromující – Brooks si vydělal více než jeden milion dolarů za každé vystoupení.


zdroj: Facebook.com

7. James Patterson (USA) – spisovatel, 2,23 mld. Kč

Tento nejvytíženější spisovatel chrlí ročně asi 16 knih s pomocí spoluautorů. Prodalo se více než 300 milionů kopií jeho knih Alex Cross a Michael Bennett. James Patterson je nejznámější pro dospělácké zločinecké detektivky, chlubí se také bestsellery pro děti.


zdroj: Facebook.com

8. Robert Downey jr. (USA) – herec, 2 mld. Kč

Zisky tohoto herce rychle stouply díky jeho působení v roli Iron Mana ve filmu Avengers a také v připravovaném filmu Kapitán Amerika. Za uplynulý rok si vydělal 2 miliardy korun, což je jeho zatím nevyšší výplata.


zdroj: Facebook.com

9. Taylor Swift (USA) – zpěvačka, 2 mld. Kč

S Robertem se dělí o místo zpěvačka - písničkářka Taylor Swift. Její album 1989 se se 3,7 milionu prodaných kopií z Taylor udělalo jednu z pouhých tří umělců s platinovým albem v loňském roce.


zdroj: Facebook.com

10. Cristiano Ronaldo (Portugalsko) – fotbalista, 1,99 mld. Kč

Trojnásobný nejlepší hráč FIFA v klubu Real Madrid, Cristiano Ronaldo, skóroval 60 a více gólů v každém roce z posledních čtyř let. Je také světově nejpopulárnější sportovec, který má na Faceboku 102 milionů fanoušků.


zdroj: Facebook.com

 

Publikováno: 7. 11. 2015

Komentáře ke článku

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist