V profesi "Pěstitel / Pěstitelka" aktuálně nabízíme 77 nabídek práce.

 • Skalice u České Lípy
 • AGRO Starý Týn společnost s ručením…
 • 28 000 – 38 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Dovolená navíc
 • 13., případně 14. plat
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Slevy na firemní zboží
 • Příspěvek na stravování
včerejší
 • Mladá Boleslav
 • JINÁ ZAHRADA s.r.o.
 • od 22 200 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. dubna
 • Jivina, Mladá Boleslav
 • Petr Jacina
 • od 23 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. dubna
 • Nové Hutě
 • EkoRašelina s. r. o.
 • 25 000 – 35 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. března
 • Bžany
 • ANDALUSIA FARM s. r. o.
 • od 19 700 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. března
 • Prostějov
 • Zemědělské družstvo Vrahovice
 • 37 000 – 40 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
 • Semice
 • MONTANO VALTR, s.r.o.
 • od 18 900 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. lednaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Jana Holzbecherová, AGRO Starý Týn společnost s ručením omezeným, CRI ameba.eu, s.r.o., Město Lázně Bělohrad, ARAMARK, s.r.o., Farma Kožichovice, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, LANDECO s.r.o., ZOŠI AGRO, s.r.o., Zemědělské družstvo Strmilov, Oldřich Poláček, Jan Zitko, Tereza Koudelková, Sady Český ráj s.r.o., Bronislav Vajbar, Farma Bublava, s.r.o., Předměřická a.s., JINÁ ZAHRADA s.r.o., Petr Jacina, Ing. Jan Kofroň, Miroslav Šrůtek, Pěstitel Stratov, a.s., Vladimír Šašek, MONTANO VALTR, s.r.o., Jaroslav Blábolil, EkoRašelina s. r. o., ZEMSPOL, s. r. o., ANDALUSIA FARM s. r. o., San Anton s.r.o., Zemědělské družstvo Vrahovice, ZEAS Podorlicko a.s., Sivie Koppová, TARGO PROMOTION PRAHA spol. s r.o., František Zapletal, Ing. Pavel Voráček, Pavel Pokorný - B R A M K O, Zemědělské družstvo vlastníků Veselka, ZUCCA a.s., AGRO BOSKOVŠTEJN s.r.o., Ondřej Hlaváček, ZELTR AGRO a.s., Dřevařská obchodní, a.s., Výrobně-obchodní družstvo se sídlem v Kámeně, Selekta Pacov, a.s., Elkoplast Slušovice s.r.o., Pavel Černoch, ZELTR spol. s r.o., Statek Roden s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., AGRO Kadaň s.r.o., RBQ SADY s.r.o., Vladimír Pokorný, PASCUAL POLABÍ s.r.o., BIMYR s.r.o., LANDSCAPE MANAGEMENT a.s., BUFFALO FARM s.r.o., BRAMKO, s.r.o., Karel Plucar, STATEK LITOBRATŘICE, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Kuchař / Kuchařka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zahradník / Zahradnice, Botanik / Botanička, Agronom / Agronomka, Lesní inženýr / inženýrka, Opravář / Opravářka, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Sběrač a trhač / Sběračka a trhačka, Technik / technička v zemědělství, Zpracovatel / zpracovatelka potravin

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Lelekovice, Skalice u České Lípy, Brno, Lázně Bělohrad, Frenštát pod Radhoštěm, Třebíč, Klimkovice, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Praha, Nové Bránice, Strmilov, Svrkyně, Chrudim, Kutná Hora, Jičín, Zaječí, Sokolov, Předměřice nad Jizerou, Mladá Boleslav, Jivina, okres Mladá Boleslav, Radhostice, Černovice, okres Pelhřimov, Stratov, Rantířov, Semice, Jindřichův Hradec, Nové Hutě, Břidličná, Bžany, Těně, Prostějov, Trnov, Rohle, Radíč, Velké Bílovice, Plzeň, Psáře, Velký Karlov, Boskovštejn, Bechlín, Troubky, Kamenice nad Lipou, Kámen, okres Pelhřimov, Pacov, Ostrata, Zlín, Všestary, okres Hradec Králové, Svatý Jan, Ostrava, Kadaň

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

administrativní AJ akce Bor ČR dopis EU formulář hlavní HR IT kancelář komunikace kurz kvalita Most motivační dopis nabídka podpora práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek samostatnost SOU spoření stabilní stres vzdělání zahradnictví zahraničí zaměstnavatel znalost životopis areál bota české firemní firmy kolektiv kontakt kov logistik motivační obchod obor organizace organizační schopnost organizační schopnosti penzijní počítač PR prodej přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí schopnost schopnosti součást stav tým údržba zájem zákazník firma chování Luže možnost pečlivost služební společnost společnosti stravenky telefon Úštěk víkend vysoké zemědělství dovolené jízda navíc prémie řidič stroj země bonus bonusy den hledám mobil náplň práce nová oděv plat postup pracovník rozvoj růst školení technik vyšší zkušenosti lékař mobilní náplň obsluha osobní rok služby technické technický techniky třída zkušenost Bělohrad benefit benefity dění hodnocení kandidát lázně Lázně Bělohrad měsíc město odměny odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění pojištění pojištění odpovědnosti pracovnice připojištění sick day stravování úprava vhodné vzdělávání zaměstnanec zdravotní kulturní městské odbor odborné platové ohodnocení zaměstnanecký zdravotní způsobilost způsobilost životní druh Frenštát Frenštát pod Radhoštěm kurzy místo nábor NDA partner pod Radhoštěm pracovní nabídka restaurace sklad směny sport svátek tarif tarify vedení výhody výkon výplata vyučení v oboru zaměstnání cesta dar díl dny dobro finanční jídla karta místo výkonu práce náborový náklad národní planety pořádek projekt případ sezónní standard v práci volna vyučení farma mzda nové operátor péče příplatky Třebíč dovednost list roční Klimkovice kraj Lom Olomouc podnik řízení STK technologie inovativní mzdové technolog zemědělské zemědělský agro agronom aktuální auto Brandýs Brandýs nad Orlicí cíle česká doba evidence Choceň ISO mobilní tarif Mýto nad Orlicí obchodní Office pec pracovní doba pro rodinné příslušníky přesčas role sledování Ústí nad Orlicí uživatelská znalost Vysoké Mýto znalosti aplikace brand cíl design dopravní družstvo lékařství oblast oblasti ochrana PC portál profesní předpis příslušník sezonní speciální stavební střední systém technička uživatel architekt CV činnost ekolog Hrady mistr plán plánování požadavky sezónní práce aspekt aspekty cítění člen dekorace ekologie estetické externí interiér lidský materiál Ostatní přístup soud výraz výsledek zdroj dolní Dolní Kounice e-mail Kounice výroby chovatel Chrudim mzdy zaměstnanců zaměstnanecké výhody bezpečí oprávnění trh zaměstnanecké Hynek pozice týden vhodná karty kontrakt na dobu program ruční administrativa Radnice bar ošetřování asistence opravy Boleslav hora Mladá Boleslav nad Jizerou okres závod týdny informace předpoklad vztah podmínky zapůjčení podmínka půjčení seznam Lysá Lysá nad Labem Milovice nad Labem Nymburk pracoviště dělník lesnictví ošetřovatel pomoc dohody schůzky ubytování Břidličná pracovní dny Rýmařov doby hodiny pracovní poměr jazyk poměr výhoda Prostějov farmy Praha anglický anglický jazyk email Bílovice Velké Bílovice centrum Plzeň pracovníci Zruč životní pojištění opravář profesní životopis třídění činnosti nad Bečvou Orlová Troubky vysoký měsíční robot oblečení úvazek průmysl přípravy úpravy příprava zdravotní stav lékařské potravinář prohlídky absolvent pohovor strukturovaný životopis anglické výše pracovní smlouva smlouva na dobu určitou zkušební práva správa daný BIM jednání nadřízené pracovní pozice
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Pěstitel / Pěstitelka
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena