Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí oddělení nákupu

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího oddělení nákupu, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

Vedení oddělení nákupu – vedení operativních a strategických nákupčích

Domlouvání obchodních podmínek se stávajícími i novými dodavateli s ohledem na nejlepší kvalitu, cenu, a dodací termíny

Řízení nákupu služeb, včetně uzavírání smluv, s ohledem na nejlepší nákupní podmínky

Sledování cenových trendů hlavních nakupovaných komodit a spolupracuje s centrálním nákupem při vytváření cenové politiky

Hodnocení dodavatelů přímého materiálu každé tři měsíce. Organizování a řízení Material Review Board - jednou za tři měsíce

Spolupráce s procesními inženýry a údržbou při výběru dodavatele. Kontrola správného zadání kmenových dat do podnikového systému. Vede evidenci o výběrových řízeních.

Profil kandidáta:

zkušenosti z obdobné pozice a s vedením pracovního kolektivu

aktivní angličtina - slovem i písmem

proaktivní přístup, schopnost odolávat stresu

myšlení out of the box

Nabízíme:

atraktivní finanční ohodnocení, výkonnostní bonusy

pružnou pracovní dobu, přátelský pracovní tým

týden dovolené navíc

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

  • České Budějovice
  • Robert Bosch, spol. s r.o.
  • od 105 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. července

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ angličtina bonus bonusy den hlavní hledám hodnocení inženýr IT kandidát Luže měsíc místo možnost náplň práce nové obchodní ohodnocení Pardubice podmínky podnik pojištění pozice práce pracovní pracovník příspěvek rozvoj růst řízení sledování SOU společnost společnosti spolupráce sport stres telefon týden týden dovolené navíc vedení vedoucí výkon zaměstnanec zkušenosti životní pojištění člen dovolené finanční firemní karta kolektiv kontrola kov materiál místo výkonu práce myšlení náplň navíc obchod oddělení osobní PR proces profi projekt přátelské přátelský přístup schopnost strategický systém termín trend tým výběr výkonnost výrobní zaměstnanecký zkušenost životní