Vedoucí oddělení nákupu

Lokalita Pardubice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího oddělení nákupu, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

Vedení oddělení nákupu – vedení operativních a strategických nákupčích

Domlouvání obchodních podmínek se stávajícími i novými dodavateli s ohledem na nejlepší kvalitu, cenu, a dodací termíny

Řízení nákupu služeb, včetně uzavírání smluv, s ohledem na nejlepší nákupní podmínky

Sledování cenových trendů hlavních nakupovaných komodit a spolupracuje s centrálním nákupem při vytváření cenové politiky

Hodnocení dodavatelů přímého materiálu každé tři měsíce. Organizování a řízení Material Review Board - jednou za tři měsíce

Spolupráce s procesními inženýry a údržbou při výběru dodavatele. Kontrola správného zadání kmenových dat do podnikového systému. Vede evidenci o výběrových řízeních.

Profil kandidáta:

zkušenosti z obdobné pozice a s vedením pracovního kolektivu

aktivní angličtina - slovem i písmem

proaktivní přístup, schopnost odolávat stresu

myšlení out of the box

Nabízíme:

atraktivní finanční ohodnocení, výkonnostní bonusy

pružnou pracovní dobu, přátelský pracovní tým

týden dovolené navíc

příspěvek na životní pojištění

multisport karta, firemní telefon

možnost osobního růstu a rozvoje

přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist