Hledáme lidem práci Manpower

Elektromechanik 2 směny až 35.000 Kč

Lokalita Nový Bydžov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Elektromechanika, na oddělení údržby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou strojírenských komponentů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Nový Bydžov

Popis pozice:

provádění plánovaných i neplánovaných údržeb výrobních strojů a zařízení

diagnostika a odstraňování závad na výrobních strojích a zařízeních jak po stránce elektroinstalace tak po stránce mechanických součástí, většina strojů jsou prototypy stavěné na míru

navrhování nových řešení pro zlepšení efektivity výrobních strojů a zařízení

zajišťování montáží a odzkoušení řídicích obvodů a ovládacích prvků výrobních zařízení

podílení se na sestavování, zkoušení, oživování a opravy finálních sestav a systémů automatizace, organizační a výpočetní techniky

provádění funkčních zkoušek elektrických i elektronických zařízení

Profil kandidáta:

znalost slaboproudu - silnoproud výhodou,

mít elektro vzdělání a platnou Vyhlášku 50 min§6.

znát principy řízení strojů - PLC, IN/OUT,

praktická zkušenost se servisem podobných výrobních zařízení i po stránce mechaniky,

vedení příslušné technické dokumentace

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející s od vašich zkušeností

práce v max ve 2 směnách, střídání není 100% pravidelné, někdy pracujeme pouze v jedné směně

5 týdnů dovolené

stravenky, sick days

firemní akce, přátelské pracovní prostředí

malý rodinný tým na údržbě, pohodový šéf

  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Hradec Králové, Poděbrady, Mladá Boleslav, Uhlířské Janovice

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

AJ akce auto bonus bonusy Bydžov den dění dokumentace elektro elektromechanik hledám hodnocení HR IT kandidát místo náplň práce nové Nový Bydžov ohodnocení plán plat pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí řízení sick day směny SOU společnost společnosti stravenky technik vedení výkon výpočet vzdělání zaměstnanec znalost automat automatizace české člen díl dokument dovolené elektrický finanční firemní instalace místo výkonu práce náplň oddělení opravy PR praktická profi projekt přátelské řešení servis součást stav stroj systém technické techniky tým výrobní zahraniční zaměstnanecký zkušenost