Hledáme lidem práci Manpower

Údržbář strojů - elektro

Lokalita Nový Bydžov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového parťáka na pozici pracovníka údržby strojů, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující mezinárodní firmy. Společnost se zabývá výrobou automotive komponent pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Nový Bydžov

Popis pozice:

Preventivní a reaktivní opravy strojního zařízení

Reaktivní opravy strojního zařízení

Opravy hydraulických a pneumatických systémů

Základní opravy řídících systémů

Práce s výkresovou dokumentací

Profil kandidáta:

Elektrovyhláška 50

Ochota pracovat v 12 směnném pracovním procesu

Orientace v elektrozařízeních

Schopnost pracovat s manipulačním vozíkem

Nabízíme:

Individuální finanční ohodnocení

týden dovolené navíc

prémie za výsledky

příspěvek na stravování

příspěvek na penzijní pojištění

narozeninové poukázky

  • Frenštát pod Radhoštěm
  • L O M N Á spol. s r. o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. března
  • Olomouc
  • ALW INDUSTRY, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 20. října
  • Valtice
  • CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice,…
Zveřejněno: 2. listopadu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Hradec Králové, Pardubice, Dvůr Králové nad Labem, Kolín, Nymburk, Jaroměř, Kutná Hora, Mladá Boleslav

Trainee program – první práce pro absolventy

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ auto bonus bonusy Bydžov den elektro EU event hledám hodnocení HR IT kandidát mezinárodní místo náplň práce nové Nový Bydžov ohodnocení pojištění pozice práce pracovní pracovník příspěvek řízení SOU společnost stravování týden týden dovolené navíc výkon výsledky zaměstnanec české člen dokument dovolené finanční firmy místo výkonu práce náplň národní navíc opravy penzijní penzijní pojištění PR prémie proces profi projekt přátelské schopnost stroj systém tým zahraniční zaměstnanecký