Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář pro strojní údržbu

Lokalita Choceň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro výrobní společnost sídlící nedaleko Chocně hledám nového kolegu na pozici Provozního elektrikáře/elektromechanika.

Náplň práce:

- péče o výrobní linky a stroje po stránce elektro

- provádění preventivní údržby a řešení nenadálých poruch

- spolupráce na modernizaci a instalacích strojů - vedení evidence oprav

Profil kandidáta:

- SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické

- orientace ve čtení elektrodokumentace

- vyhláška 50 par 6

- ochota pracovat ve 3 směnném režimu

Nabízíme:

- stabilní práci s pravidelnou výplatou a příplatky

- další vzdělávání a profesní rozvoj

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijko

- výhodné mobilní tarify

- příspěvek na stravování

... a další firemní benefity

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

  • Benešov nad Ploučnicí
  • INTERKOV spol. s r.o.
  • 17 000 – 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. dubna
  • Vrchlabí
  • Kablo Vrchlabí s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Hradec nad Moravicí
  • BRANO a.s.
  • 28 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Hostivař, Praha
  • RUPA, spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Žacléř
  • KERAMTECH s. r. o.
  • 22 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Rudník
  • AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Borovany, České Budějovice
  • Zemědělské obchodní družstvo Borovany
Zveřejněno: 6. května
  • Hlinsko, Chrudim
  • PŘÍHODA s. r. o.
  • 14 500 – 20 500 Kč
Zveřejněno: 4. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

benefit benefity den dění dokumentace elektrikář elektro elektromechanik event evidence hledám IT kandidát mobil mobilní tarif mobilní tarify nabídka náplň práce nové péče plat pozice práce příplatky příspěvek režim rozvoj SOU společnost spolupráce stabilní stravování tarif tarify vedení vzdělání vzdělávání životopis dokument dovolené firemní linky mobilní náplň PR profesní profi řešení stroj technické výrobní