Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí směny junior s vyhláškou 50 - vhodné pro absolventy

Lokalita Poděbrady
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro strojní výrobu v Poděbradech hledáme elektrotechnika/mechatronika juniora, který se nebojí vést směnu operátorů a provádět občasné opravy na výrobních zařízeních. A že jsi nikdy směnu nevedl? To nevadí! Musíš jen chtít a dostaneš dostatek času na zaučení.

Popis pozice:

  • Budeš vést směnu na výrobní lince - motivovat operátory, kontrolovat jejich práci a reportovat mistrovi
  • Tvou zodpovědností bude bezproblémový chod výrobních linek, jejich sanitace a čištění
  • Bude se také od tebe očekávat pomoc s adaptováním a školením nových zaměstnanců
  • Odpovědný budeš také za plnění nařízení od mistrů a vedoucích pracovníků
  • Provádění elektrotechnických oprav na strojních, výrobních linkách bude součástí tvé práce
  • Budeš se podílet na plánování a realizaci preventivní údržby

Profil kandidáta:

  • Tvé vzdělání by mělo být elektrotechnického zaměření
  • Musíš mít platnou vyhlášku 50, alespoň §5
  • Je potřeba, abys byl ochotný pracovat ve směnném provozu
  • Musíš mít chuť se učit a dál zlepšovat

Nabízíme:

  • Základní nástupní mzda 33.000Kč + 10% variabilní složka
  • Možnost finančního růstu už v prvním roce
  • Zákonné příplatky za práci v noci a o svátcích
  • Roční bonus
  • Dotované stravování v místní kantýně
  • Příspěvek na dojíždění
  • 25 dnů dovolené
  • Kafeterie 6000Kč/rok
  • Dotovaná Multisport karta
  • Životní a úrazové pojištění
  • Výrobky společnosti za zvýhodněné ceny
  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou
  • Velmi přátelské a příjemné prostřední velké a stabilní společnosti

  • Chomutov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 20. září
  • Vamberk
  • Manpower
Zveřejněno: 1. května
  • Klášterec nad Ohří
  • Manpower
  • Čáslav
  • Manpower
  • Bělá nad Radbuzou
  • Zuzana Jechová
Zveřejněno: 2. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Nymburk, Uhlířské Janovice, Mladá Boleslav, Jičín, Mnichovice, okres Praha-východ, Pardubice, Praha

Trainee program – první práce pro absolventy

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

absolvent bonus dění elektro elektrotechnik EU event hledám IT kandidát měření mistr možnost mzda na dobu neurčitou náplň práce nová odpovědnost operátor plán plánování plat plnění pojištění pozice práce pracovní pracovník příplatky příspěvek růst řízení směny smlouva SOU společnost společnosti sport stabilní stravování školení technik Týn úraz vedoucí vhodné vzdělání zaměstnanců díl dovolené finanční karta místní na dobu náplň nařízení odpovědný opravy pomoc PR problém profi přátelské příjemné report roční rok součást stroj střední technické technický technika výrobní