Práce: Zákaznická linka - e-shop s oblečením, až 36.000 Kč/m #QlHip

lokalita: Krnov zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Hledáte zajímavou a různorodou práci a chcete být při rozjezdu nového projektu? Pak hledáme právě Vás! Pro nově vznikající call centrum mezinárodního e-shopu s oblečením hledáme nové kolegy a kolegyně. Vaší náplní práce bude vyřizování klientských požadavků, dotazů a reklamací – nikoli aktivní prodej! Není třeba žádná předchozí praxe, vše Vás rádi naučíme – důležité je Vaše nadšení, pro-klientský přístup a chuť na sobě dále pracovat.
  • Nabízíme Vám krom zajímavé mzdy v rozmezí 34. až 36.000 Kč/měsíc i mnoho benefitů – od proplácení doby nemoci 100% mzdou až po příspěvek na sport, stravenky či oddychovou zónou přímo na pracovišti.

Toto nové call centrum se otevírá v Bratislavě – samozřejmostí je relokační příspěvek ve výši 600 euro (tedy cca 15.000 Kč) a to, že Vám pomůžeme s nalezením vhodného ubytování. Prvních 6 dní od nástupu Vám zaplatíme hotel a během té doby pomůžeme s vyřešením formalit kolem nového bydlení a s přestěhováním.

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu: fixní složku ve výši 1.100 Euro (tedy cca 28.000 Kč) + osobní ohodnocení až 20% ze mzdy (tedy cca 220 euro – 5.800 Kč) + příplatky
  • extra příplatky za pozdní pracovní směny a víkendy
  • příspěvky na stravenky nad rámec zákona
  • příspěvek na dojíždění, parkovací místo pro auto, kolo
  • 3 dny dovolené navíc
  • 3 dny zdravotní dovolené navíc (sick days)
  • 100% proplácení pracovní neschopnosti
  • životní a neživotní pojištění, příspěvek do III. pilíře
  • zvýhodněný poplatek za nadstandardní zdravotní péči, plně hrazený z naší strany po jednom roce
  • karta MultiSport – přístup do sportovních zařízení v 360 městech v Čechách i na Slovensku
  • štědrý bonus za doporučení nových kolegů
  • příjemné pracovní prostředí s kvalitním odpočinkovým zázemím (kuchyňka s jídelnou, chill-out zóna, Xbox, stolní fotbal, masážní křeslo, knihovna…)
  • mezinárodní tým je skvělou příležitostí procvičovat cizí jazyky
  • týmové aktivity – vánoční večírek, bowling, plážový volejbal, tajný Santa, dny pro zdraví (zdravé snídaně, fit přednášky, masáže, jóga…), neformální pátky…
  • možnost kariérního růstu

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • komunikativnost, pro klientský přístup

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Krnov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

34.000 – 36.000 Kč

Kontaktní osoba

Eva Březinová

Telefon

603 862 503

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist