Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

CNC operátor - mzda od 40.000 Kč (m/ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ivančice
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka NC / CNC strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Do výrobní společnosti hledáme zkušeného a motivovaného pracovníka/pracovnici na pozici CNC operátor/ka. Tato role zahrnuje odpovědnost za efektivní provoz a obsluhu CNC strojů s důrazem na kvalitu výroby.

náplň práce

  • obsluha seřízených CNC soustruhů
  • zodpovědnost za provedení korekcí na stroji
  • výměna nástrojů a pravidelná měření s jejich zaznamenáním
  • odpovědnost za kvalitu práce a dodržování norem
  • spolupráce s programátorem při vytváření a testování programů na CNC strojích

co vám nabídneme

  • práci na HPP přímo do kmene společnosti
  • nástupní mzda od 40.000 Kč s pravidelným navyšováním
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • prémie za nadstandardní výkon
  • odměny za zlepšovací návrhy
  • možnost přesčasů
  • 2x ročně bonus navíc
  • stravenkový paušál 2500 Kč
  • možnost školení
  • ochranné pracovní pomůcky a oblečení
  • zázemí jako kantýna, automat na stravu a kávu, pitný režim na pracovišti
  • možnost získání oprávnění na elektrický VZV a zdvihací zařízení
  • výhodný tarif
  • klimatizovaná hala a různé společenské a sportovní akce

co od vás očekáváme

  • znalost výkresové dokumentace a práce s měřidly
  • vyučení v oboru nebo prokazatelná praxe min. 1 rok
  • technické myšlení
  • samostatnost, pečlivost a chuť učit se novým věcem

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

  • Ivančice
  • Jatka Ivančice, s.r.o.
  • 30 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • CPI Moravia Books s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Humpolec
  • AUTOSALON KUDRNA CZ a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 29. března

EK-INDUSTRY, s.r.o., ATC Styl s.r.o., Jatka Ivančice, s.r.o., Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., Lead - HR Services s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., REGUTEC a.s., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., HUMANIC CZ spol. s r.o., CPI Moravia Books s.r.o., IFE-CR,a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, JISTU recruitment s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Věra Pietrasová, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, SULCO Automotive Group, s.r.o., Novitim s.r.o., JOBSTART s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Trenkwalder a.s., Advateq s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Lahůdkář / Lahůdkářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Adamov, okres Blansko, Náměšť nad Oslavou, Ivančice, Oslavany, Moravský Krumlov, Rosice, okres Brno-venkov, Němčičky, okres Brno-venkov, Starý Lískovec, Brno, Pohořelice, okres Brno-venkov, Modřice, Židlochovice, Brno

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

akce auto bonus Bor den dodržování dokumentace hledám HR inzerát IT měření Most možnost mzda nabídka nabídka práce náplň práce NDA oblečení odměny odpověď odpovědnost operátor otázky paušál pečlivost pitný režim plat práce pracovní pracovník praxe programátor přesčas režim role řízení samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce sport stravenkový paušál školení tarif Týn vedení výkon vyučení v oboru získání znalost automat dar dokument dovolené elektrický kontakt kov myšlení na pracovišti náplň nástroj navíc obor obsluha oprávnění pitný PR prémie program rok standard stroj technické test výběr výměna výrobní výroby vyučení