Hledáme lidem práci Manpower

Pracovníci Do Kmenu, Mzda 17.000-24.000Kč/měs,3.směny,písek

Lokalita Písek, okres Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro výrobní společnost v Písku, která vyrábí komponenty do aut hledáme pracovníky/-ce do skladu ale i do výroby.

Operátor výroby - náplň práce:
- obsluha strojů a zařízení
- montáž konstrukcí
Skladník - náplň práce:
- obsluha vláčku
- příprava materiálu pro výrobu
- obsluha VZV (zkušenosti s VZV podmínkou)

Směnnost: 3.směny
Lokalita: Písek

Před nástupem má každý vážný zájemce možnost prohlídky pracoviště.

Nástup ihned nebo dle dohody :-)

Profil kandidáta:

- manuální zručnost
- skladník s VZV ( nutnost vlastnit oprávnění na VZV )
- výborná docházka

Nabízíme:

Průměrný měsíční výdělek od 17.000 - 24.000 Kč/měs
- práce na HPP
- nástup do kmene společnosti
- příplatky za směnnost
- odměny a bonusy od mistra
- dotované závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- odměna za doporučení zaměstnance
- 20 dní dovolené
- možnost přesčasů
- příplatek za přesčas

  • Vinohrady, Praha
  • BAKERY SERVICE s.r.o.
  • 14 952 – 16 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
  • Ústí nad Orlicí
  • Rieter CZ s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Bubeneč, Praha
  • P a r k P r a h a, společnost s ručením…
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Beroun
  • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
  • 22 000 – 28 000 Kč
  • Strakonice
  • JATKY Hradský, s.r.o.
  • Hradec Králové
  • KASKÁDA BRNO, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Chomutov
  • TRICO LINE TRADE s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

bonus bonusy Bor docházka hledám IT kandidát mistr možnost mzda náplň práce odměny operátor penzijní připojištění Písek plat pojištění pozice práce pracoviště pracovní pracovníci pracovník průměrný přesčas příplatek příplatky připojištění příspěvek řízení sklad směny společnost společnosti stravování výdělek zkušenosti Zruč dohody dovolené lokalita materiál měsíční náplň obsluha odměna operátor výroby oprávnění penzijní PR profi prohlídky příprava stroj výrobní výroby zájem závod zkušenost