Hledáme lidem práci Manpower

Back-end Java developer

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zaměřujeme se na výzkum a vývoj software, především v Javě, na Linuxu. Sáhnout si můžeš i na cutting edge technologie a podílet se na jejich výzkumu, vývoji, integraci či implementaci, ONAP, SDN/NFV, Kubernetes, Docker, OpenStack, OpenDaylight, Open vSwitch, Intel Rack Scale Design, HW-Offloading.

Popis pozice:

Vývoj a automatizované testování velké SW cloudové platformy virtuálního hyperscale datového centra

Vývoj je rozdělen do více jak 10 týmů. Do kterého týmu bys případně patřil/a, by bylo předmětem pohovoru a po vyjasnění našich a tvých možností. Pro ukázku se může jednat o následující týmy:

  • Thunderball tým – implementace Command Center Manager funkcionality v oblastech Discovery, Inventory, Alarms, Metrics a VPOD,
  • Phobos a Deimos tým dělá na Chassis Management Unit, Climate control, Sleds discovery and configuration, Storage service, SW upgrade / HW replacement, CoreOS (Montavista Linux) build, Centralized system logging, Alarm handling
  • Nemesis tým se věnuje Continuous Integration atd. atd.

Profil kandidáta:

  • Zájem vývoj v Java SE
  • Představa o fungování TCP/IP
  • Linux
  • Skriptování (Python, Bash..)

Nabízíme:

  • Možnost osobního i profesního rozvoje (spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace)
  • Možnost i dlouhodobě vycestovat (Švédsko, USA,…)
  • Práce s nejnovějšími technologiemi
  • Firemní benefity a Cafeteria systém (flexibilní pracovní doba, home office, týden dovolené navíc, stravenky, penzijní a životní připojištění, životní jubilea, lekce angličtiny či němčiny zdarma apod.)
  • firemní eventy a teambuildingy – golf, letní či Vánoční párty, wellness dny, fitness týden apod.

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Holešovice, Praha
  • Bold Interactive s.r.o.
Zveřejněno: 18. dubna
  • Vysočany, Praha
  • Solitea Business Solutions s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Vinohrady, Praha
  • HOMO DEVELOPUS s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 6. srpna
  • Staré Město, Praha
  • MicroMedia s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Šlapanice, Brno-venkov
  • iShopping Inc., odštěpný závod
  • 21 800 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Nové Město, Praha
  • RESEARCH CENTRE PRAGUE s.r.o. v…
Zveřejněno: 13. června
  • Praha
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Chomutov
  • TRICO LINE TRADE s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 11. září
  • Hradec Králové
  • KASKÁDA BRNO, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • BAKERY SERVICE s.r.o.
  • 14 952 – 16 000 Kč
  • Ústí nad Orlicí
  • Rieter CZ s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Františkovy Lázně
  • Iveta Dražová
  • od 210 Kč / hod
Zveřejněno: 12. září
  • Rousínov
  • ELSA´S TEXTILE s.r.o.
  • 90 – 100 Kč / hod
  • ALTER, s.r.o.
  • Česká Lípa
  • Věra Žďárská
  • Zkrácený úvazek
  • Cheb
  • Hoai Huong Dang
  • od 110 Kč / hod

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

auto benefit benefity certifikace den developer doba event flexibilní home office HR HW IT kandidát management manager možnost náplň práce NDA Office plat pohovor pojištění pozice práce pracovní pracovní doba připojištění rozvoj software spolupráce stravenky system teambuilding technologie týden týden dovolené navíc zdarma automat centra clo cloud dar design díl dny dovolené firemní Java náplň navíc oblast osobní penzijní platformy PR profesní profi případ stav systém technolog test tým výzkum výzkum a vývoj zahraniční zájem životní