Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Konzultant/ka prodejny T-Mobile Litomyšl

Smluvní vztah jiný
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Litomyšl
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Elektrotechnika a telekomunikace, Pokladní, Prodavač / Prodavačka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 50.000 Kč

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

O nás

Informace o společnosti SEtronic

Již takřka 20 let spolupracujeme se společností T-Mobile na provozu partnerských prodejen. Aktuálně provozujeme prodejny v Jičíně, Litomyšli, Boskovicích a v Ústí nad Orlicí. Baví nás svět technologií i péče o naše zákazníky.

Jste-li stejně naladěni a rádi zákazníkům vykouzlíte úsměv na tváři, pojďte s námi! Hledáme nadšence, kteří mají rádi život v pohybu a jejich největší radostí je pocit, že ta zelená čísla ve výsledcích nejsou jen náhoda, ale dobře odvedená práce.

Náplň práce:

  • Poskytování té nejlepší péče našim zákazníkům, aby se u nás cítili jako v bavlnce.
  • Prodej i optimalizace hlasových a datových služeb novým i stávajícím zákazníkům.
  • Společně s dalšími členy týmu se budete motivovat, posouvat hranice a rozvíjet se.
  • Vaše nápady a podněty nebudeme brát na lehkou váhu, dáme vám prostor pro zkvalitnění prostředí i služeb.

Co od Vás očekáváme:

  • Jste soutěživí a rádi se posouváte vpřed.
  • Máte obchodního ducha a baví vás prodej.
  • Ve vypjatých situacích umíte zachovat chladnou hlavu.
  • Máte příjemné vystupování a umíte vyjít s ostatními v týmu.
  • Každý den se chcete učit něco nového.
  • Můžete být absolvent i zkušený prodejce.
  • Za benefit považujeme nadšení pro technologie i jejich znalost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Průměrná mzda našich zaměstnanců je 35 000 Kč, ti nejlepší však dosáhnou až na 50 000 Kč měsíčně, a ani to nemusí být strop.
  • Možnost firemního bytu v centru Litomyšle za skvělých podmínek
  • Našim zaměstnancům poskytujeme příjemné a přátelské pracovní prostředí.
  • Kromě mzdy vás čekají také zábavné soutěže o lákavé ceny.
  • A ke mzdě můžete využívat i zaměstnaneckých benefitů.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Trainee program – první práce pro absolventy

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

absolvent AJ benefit den hledám HR Hranice IT Jičín konzultant Litomyšl Luže mobil možnost mzda mzdy nad Orlicí náplň práce nové obchodní partner péče práce pracovní pracovní prostředí prostředí průměrná SOU společnost společnosti technologie Ústí nad Orlicí zaměstnanců zaměstnanec znalost člen firemní informace kov náplň obchod Ostatní PR prodej přátelské příjemné technolog tým zákazník zaměstnanecký