Práce: Práce na vrátnici v Olomouci

lokalita: Olomouc zadavatel: Martina Pátečková

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zájemce na pracovní pozici vrátný, vrátná, ostraha objektů – pozice je vhodná pro invalidní důchodce a osoby se zdravotním znevýhodněním.
Zaměstnavatelem firma AVES

Co vás čeká?

  • Kontrola dodržování bezpečnostních opatření vstupu a pohybu osob
  • Kntrola vjezdu a výjezdu vozidel
  • Pochůzková a kontrolní činnost

Požadujeme:

  • Co od vás očekáváme:
  • Ukončené základní vzdělání (min. věk 18 let)
  • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
  • Dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání
  • Fyzickou zdatnost a kondici

Nabízíme:

  • Co vám nabízíme:
  • Možnost přivýdělku
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení (pro invalidní důchodce)
  • Profesionální zaškolení na pracovišti
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68–008-E
  • Pracovní uniformu
  • Bonus za přivedení nového pracovníka až 3 000,– Kč
  • Možnost zajistit ubytování

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.