Hledáme lidem práci Manpower

Příležitost pro absolventy elektro – 27.300,- Kč již při nástupu!!!

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Máš vzdělání v oboru elektro? Chtěl bys získat odpovídající praxi a rozšiřovat své znalosti? Pojď pracovat k nám – drobné opravy elektroniky, čisté prostředí bez stresu výrobní linky, malý kolektiv. Práce na 1 směnu – výhledově směny 3!

Náplň práce:

- rozebrání vadných jednotek (desky počítačů)

- opravy dle elektroschémat (pájení, testování)

- evidence oprav v systému

Profil kandidáta:

- ochota pracovat ve směnném provozu

- vzdělání v oboru elektro (vyhláška par. 5)

- orientaci v elektrodokumentaci, zkušenosti s pájením

- manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení

- trvalý pracovní poměr (smlouva na dobu neurčitou)

- 5 týdnů dovolené

- výhodný mobilní tarif pro celou rodinu

- příspěvek na penzijní připojištění

- podpora FIT života – příspěvek na vstup do Fitness

- slevy u obchodníků

- prémii za doporučení nového zaměstnance

Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: Pardubice

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a přihlaste se!

  • Beroun
  • PAC Hořovice s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. září
  • Libeň, Praha
  • LAMAREX s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Humpolec
  • STANDARD ENERGY s.r.o.
  • od 17 970 Kč
  • Teplice
  • ŠROUBEK Ústí nad Labem, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Potěhy
  • KOVOP Potěhy s.r.o.
  • 15 500 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 22. září
  • Čáslav
  • Dům dětí a mládeže Čáslav, Jeníkovská…
  • od 16 230 Kč
  • Integrators services a.s.
  • 47 828 – 75 000 Kč
  • Jablonec nad Jizerou
  • Jiří Hlaváč
  • od 23 000 Kč
  • 45 000 – 75 000 Kč

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

absolvent AJ Bor den elektro EU evidence hodnocení IT kandidát místo mobil mobilní tarif na dobu neurčitou náplň práce nové obchodní ohodnocení Pardubice pečlivost penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr prostředí připojištění příspěvek směny smlouva stres tarif výkon vzdělání zkušenosti znalost znalosti Zruč dokument dovolené finanční kolektiv linky místo výkonu práce mobilní na dobu náplň obchod obchodník obor opravy penzijní počítač poměr PR profi příležitost systém test výrobní zkušenost