Hledáme lidem práci Manpower

Projektový manažer - automotive

Lokalita Písek, okres Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímá Vás odvětví automotive a chcete jej poznat z vícero perspektiv?

Baví Vás komunikace s lidmi a to bez problému i v angličtině?

Pak projektový manažer v prestižní Písecké automobilce je pozice šitá pro Vás přesně na míru! :)

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou kožených interiérů do automobilů, hledá do svého týmu proaktivního člověka, který se nebojí nových výzev a rád posouvá věci kupředu.

Ať už jste zkušený projekťák nebo čerstvý absolvent, kterému nechybí nadšení a chuť učit se nové věci, u nás jste na té správné adrese!

Tak neváhejte a ozvěte se nám! Třeba zrovna Vy jste tím, koho k sobě hledáme! :)

Popis pozice:

- Plánování, koordinace a řízení projektu
- Komplexní řešení problémů souvisejících s projektem
- Komunikace se zahraniční matkou a také napříč všemi odděleními společnosti ( kvalita, výrobní, ekonomické, personální oddělení... )

Profil kandidáta:

- SŠ s technickým zaměřením ( můžete být klidně čertvým absolventem :) )
- Samostatnost
- Logické myšlení
- Znalost AJ

Nabízíme:

- Nástupní mzda dle Vašich zkušeností s postupným nárůstem po zkušební době
- Zajímavá a nestereotypní práce v perspektivním oboru
- Prostor pro vlastní iniciativu a seberealizaci
- Další osobnostní i profesní růst
- Vzdělávání formou jazykových kurzů
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na dopravu do zaměstnání
- Příspěvek na penzijní pojištění

  • Beroun
  • PAC Hořovice s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. září
  • Libeň, Praha
  • LAMAREX s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Humpolec
  • STANDARD ENERGY s.r.o.
  • od 17 970 Kč
  • Teplice
  • ŠROUBEK Ústí nad Labem, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Příbor
  • Šárka Kováčová
  • od 79 Kč / hod
  • Újezdeček
  • Impulse Logistics s.r.o.
  • od 130 Kč / hod
  • Potěhy
  • KOVOP Potěhy s.r.o.
  • 15 500 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 22. září
  • Čáslav
  • Dům dětí a mládeže Čáslav, Jeníkovská…
  • od 16 230 Kč
  • Integrators services a.s.
  • 47 828 – 75 000 Kč
  • Jablonec nad Jizerou
  • Jiří Hlaváč
  • od 23 000 Kč
  • 45 000 – 75 000 Kč

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Odbory - proč a jak je založit

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

absolvent AJ auto automobil Bor ekonom hledám HR IT kandidát komunikace kurz kvalita manažer měření mezinárodní mobil Most mzda náplň práce nová nové personální oddělení plán plánování pojištění postup pozice práce projektový manažer příspěvek růst řízení samostatnost SOU společnost společnosti stravování vzdělávání zaměstnání znalost interiér jazyk koordinace kov myšlení náplň národní obor oddělení osobnost penzijní penzijní pojištění personální PR problém profesní profi projekt projektový řešení řešení problémů technický tým výrobní zahraniční zkušební zkušenost