Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Směnový mistr, zajímavá mzda, skvělé benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Gastronomie a pohostinství, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte zajímavou práci, kde budete komunikovat s lidmi a administrativa Vám nedělá problém? Láká Vás oblast gastronomie a potravinářského průmyslu? Pak čtěte dál. Pro našeho významného klienta z oblasti potravinářského průmyslu hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici směnový/á mistr/ová přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o zaměstnání přes agenturu). Nabízíme zajímavou mzdu dle praxe a spoustu benefitů. Nástup možný dle dohody. Místo výkonu práce: Podivín Náplň práce: - organizace a řízení výrobního procesu - kontrola a zajištění obsazení směn - hodnocení a školení pracovníků - zajišťování surovin pro výrobu - kontrola dodržvání BOZP a PO, ŽP v rámci EHS, normy BRC a HACCP - kontrola HACCP během výroby, dodržování hygieny a sanitace - kontrola jakosti výrobků, zpracování výrobních deníků Nabízíme: - zajímavou mzdu dle délky praxe od 155 Kč/h + příplatky - stabilní a perspektivní zaměstnání - možnost pracovního růstu - skvělé zaměstnanecké benefity (příspěvek na závodní stravování, až 5 týdnů dovolené, naturální mzda (nákup podnikových výrobků) až do výše 400 Kč/měsíc, cafeterie benefitů, odměny za odpracované roky, za doporučení zaměstnanců, očkování, apod) - nástup dle dohody - 8 hodinová pracovní doba Požadujeme: - SŠ vzdělání - praxe na obdobné pozici - zkušenost s vedením kolektivu - znalost práce na PC - ŘP sk. B -ochotu práce na směny

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 22 600 – 26 600 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Hodonín
  • Montpetrol, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Moravany, Hodonín
  • FLOR SERVICE TRADE, s.r.o.
  • 30 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Koryčany
  • DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Potěhy
  • KOVOP Potěhy s.r.o.
  • 15 500 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 22. září
  • Čáslav
  • Dům dětí a mládeže Čáslav, Jeníkovská…
  • od 16 230 Kč
  • Libeň, Praha
  • Integrators services a.s.
  • 47 828 – 75 000 Kč
  • Jablonec nad Jizerou
  • Jiří Hlaváč
  • od 23 000 Kč
  • 45 000 – 75 000 Kč
  • Písek
  • GTH catering a.s.
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 23. září

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, EVROPA realitní kancelář, Česká spořitelna, a.s., Zdravé stravování s.r.o., Delirest services s.r.o., Partners Financial Services, a.s., ManpowerGroup s.r.o., DELIKANA, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Montpetrol, spol. s r.o., Martin Šálek, FLOR SERVICE TRADE, s.r.o., VÍNO BLATEL, a.s., DRIVESTONE a.s., DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o., BENJAMÍN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Dělník / Dělnice, Popelář / Popelářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Celá ČR, Hodonín, Strážnice, Bzenec, Břeclav, Veselí nad Moravou, Moravany, okres Hodonín, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Nedakonice, Koryčany, Buchlovice

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

administrativa AJ astronom benefit benefity BOZP den doba dodržování gastro gastronomie hledám hodnocení IT kandidát měsíc místo mistr možnost mzda náplň práce normy nová nové odměny OZP plat Podivín podnik práce pracovní pracovní doba pracovník praxe příplatky příspěvek růst řízení směny společnost společnosti stabilní stravování školení vedení výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání znalost agent cafeterie dohody dovolené kolektiv kontrola kov místo výkonu práce náplň oblast oblasti odpovědné organizace PC potravinář PR problém proces průmysl rok stav výrobní výroby výše zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkušenost