Hledáme lidem práci Manpower

Komoditní nákupčí s AJ nebo NJ

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Vyznáte se v technické dokumentaci, máte zkušenosti se strategickým nákupem a zároveň se plynně domluvíte anglicky nebo německy? Pak se neváhejte podívat na pozici komoditního nákupčího, kterou právě obsazujeme:

Popis pozice:

  • nákup technických komodit určených do výroby v Německu a Švédsku (spojovací části mezi turbínami)
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • komunikace především s oddělením výroby a dodavateli
  • zahraniční služební cesty (cca 1x/měsíc)

Profil kandidáta:

  • anglický nebo německý jazyk na velmi dobré úrovni (min. B2)
  • zkušenost se strategickým nákupem
  • technický backround (orientace v technické dokumentaci)

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • Plzeň
  • Bc. Martina Lukášová, MBA
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. března
  • Beroun
  • PAC Hořovice s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Libeň, Praha
  • LAMAREX s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Humpolec
  • STANDARD ENERGY s.r.o.
  • od 17 970 Kč
  • Teplice
  • ŠROUBEK Ústí nad Labem, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Potěhy
  • KOVOP Potěhy s.r.o.
  • 15 500 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 22. září
  • Čáslav
  • Dům dětí a mládeže Čáslav, Jeníkovská…
  • od 16 230 Kč
  • Integrators services a.s.
  • 47 828 – 75 000 Kč
  • Jablonec nad Jizerou
  • Jiří Hlaváč
  • od 23 000 Kč
  • 45 000 – 75 000 Kč

Věra Pietrasová, Ubbe s. r. o., Česká spořitelna, a.s., HOT-CHIP s.r.o., Globus ČR, v.o.s., AULO MJCZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ARAMARK, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HalfPrice, TresJob s.r.o., O2 Czech Republic a.s., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., TextilEco a.s., Liberty Ostrava a.s., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Ostrava, Celá ČR, Moravská Ostrava, Ostrava, Kunčice, Ostrava, Bohumín

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Odbory - proč a jak je založit

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ anglicky den flexibilní HR IT kandidát komunikace Luže měsíc možnost náplň práce pojištění pozice práce pracovní příspěvek růst služební týden týden dovolené navíc v Německu volno zkušenosti anglický cesty dokument dovolené jazyk kariérní možnost kariérního růstu náplň navíc německý německý jazyk oddělení penzijní penzijní pojištění PR profi strategický technické technický výroby zahraniční zkušenost životní