Volné místo ve firmě Lidl Česká republika s.r.o.

Asistent/ka vedení úseku nákupu s NJ

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Nárožní 1359/11, Stodůlky, Praha, 158 00
Firma Lidl Česká republika s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Office manager
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Německý jazyk (Mírně pokročilý B1)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 2. 2024

O nás

Lidl Česká republika s.r.o.

Život v Lidlu neznamená jen práci v prodejně, logistickém centru nebo v kanceláři, ale potkáváme se společně i na různých firemních akcích, sázíme Lidl les, běhám na Run Tour a pracujeme na tom, aby byl zákazník vždy spokojen!

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Již více než 20 let patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 300 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pracovní náplň

  • administrativní a organizační podpora dvou obchodních ředitelů (plánování termínů, správa e-mailové pošty, rezervace hotelů a letenek aj.)
  • samostatná příprava podkladů, prezentací a dalších dokumentů
  • telefonická a e-mailová komunikace s německy hovořícími partnery na denní bázi
  • sestavování a správa pravidelných reportů
  • práce s interními systémy
  • koordinace plánů zaškolení nově nastupujících kolegů z oddělení
  • celkové zajištění chodu kanceláře a vedení svěřené agendy

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pracovní zkušenost na obdobné pozici v korporátním prostředí výhodou nikoliv podmínkou
  • NJ na úrovni min. B1 - denní komunikace se zahraničím; AJ výhodou
  • dobrá uživatelská znalost MS Office – zejména PowerPoint, Excel
  • reprezentativní vystupování
  • vysoké pracovní nasazení
  • proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • samostatnost a pečlivost
  • organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní na 30 dní za rok během pěti let
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • možnost využití home office
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům „S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

administrativní AJ asistent Bor český den e-mail energie EU home office HR interní IT kancelář komunikace Most možnost mzdy na dobu neurčitou nová obchodní Office partner pečlivost penzijní připojištění plán plánování podpora pojištění postup pošty práce pracovní pracovní prostředí práva prostředí připojištění příspěvek rozvoj růst ředitel samostatnost SOU společnost společnosti sport správa stravování školení tarif tarify telefon uživatelská znalost vedení volno vysoké výše mzdy vzdělání vzdělávání zahraničí zaměstnanců zaměstnáváme zaměstnavatel značka znalost agendy daně doby dokument dovednost dovolené finanční hotel kariérní komunikační koordinace korporát korporátní kov možnosti na dobu na pracovišti náplň obchod oblast oblasti odbor odborné oddělení penzijní pomoc PR pracovní náplň prodej profi program příprava přístup report rok schopnost schopnosti stav systém systémy školní termín trh úkol uživatel výše zkušenost