Volné místo ve firmě Lidl Česká republika s.r.o.

Asistent/ka vedení úseku nákupu s NJ

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Nárožní 1359/11, Stodůlky, Praha, 158 00
Firma Lidl Česká republika s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Office manager
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Německý jazyk (Mírně pokročilý B1)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 2. 2024

O nás

Lidl Česká republika s.r.o.

Život v Lidlu neznamená jen práci v prodejně, logistickém centru nebo v kanceláři, ale potkáváme se společně i na různých firemních akcích, sázíme Lidl les, běhám na Run Tour a pracujeme na tom, aby byl zákazník vždy spokojen!

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Již více než 20 let patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 300 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pracovní náplň

  • administrativní a organizační podpora dvou obchodních ředitelů (plánování termínů, správa e-mailové pošty, rezervace hotelů a letenek aj.)
  • samostatná příprava podkladů, prezentací a dalších dokumentů
  • telefonická a e-mailová komunikace s německy hovořícími partnery na denní bázi
  • sestavování a správa pravidelných reportů
  • práce s interními systémy
  • koordinace plánů zaškolení nově nastupujících kolegů z oddělení
  • celkové zajištění chodu kanceláře a vedení svěřené agendy

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pracovní zkušenost na obdobné pozici v korporátním prostředí výhodou nikoliv podmínkou
  • NJ na úrovni min. B1 - denní komunikace se zahraničím; AJ výhodou
  • dobrá uživatelská znalost MS Office – zejména PowerPoint, Excel
  • reprezentativní vystupování
  • vysoké pracovní nasazení
  • proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • samostatnost a pečlivost
  • organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní na 30 dní za rok během pěti let
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • možnost využití home office
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům „S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

administrativní AJ asistent Bor český den e-mail energie EU home office HR interní IT kancelář komunikace Most možnost mzdy na dobu neurčitou nová obchodní Office partner pečlivost penzijní připojištění plán plánování podpora pojištění postup pošty práce pracovní pracovní prostředí práva prostředí připojištění příspěvek rozvoj růst ředitel samostatnost SOU společnost společnosti sport správa stravování školení tarif tarify telefon uživatelská znalost vedení volno vysoké výše mzdy vzdělání vzdělávání zahraničí zaměstnanců zaměstnáváme zaměstnavatel značka znalost agendy daně doby dokument dovednost dovolené finanční hotel kariérní komunikační koordinace korporát korporátní kov možnosti na dobu na pracovišti náplň obchod oblast oblasti odbor odborné oddělení penzijní pomoc PR pracovní náplň prodej profi program příprava přístup report rok schopnost schopnosti stav systém systémy školní termín trh úkol uživatel výše zkušenost