ÚČETNÍ - bez cizího jazyka!

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Horčičková, zobrazit tel. číslo

Hledáme zkušenou účetní pro českou firmu rodinného charakteru! Požadujeme praxi, samostatnost a proaktivnost. Ve znalosti cizího jazyka vynikat nemusíte.

Na oplátku můžeme nabídnout skvělé finanční ohodnocení a řadu benefitů jako možnost práce na Home Office nebo firemní notebook a mobil.

Popis pozice:

  • Přípravy podkladů pro DPH
  • Kontrola správnosti zpracování účetních operací, daňových přiznání, povinných hlášení a statistik
  • Inventarizace účtů, časové rozlišení, odpisy, dohadné položky
  • Příprava podkladů pro audit
  • Zodpovědnost za sestavení konsolidovaných účetních závěrek
  • Tvorba pravidelných měsíčních reportů
  • Komunikace a spolupráce s daňovými poradci, finančním úřadem a auditory

Profil kandidáta:

  • Dlouhodobá praxe na pozici účetní
  • Znalost daňových zákonů a předpisů
  • Znalost účetního programu DUEL (výhodou)

Nabízíme:

  • Práci v přátelském týmu, kde Vám každý rád ochotně pomůže
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost občasného Home Office
  • Firemní notebook a telefon
  • Vzdělávací programy - rostete ruku v ruce s firmou
  • Příspěvky na stravování a občerstvení na pracovišti

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi Vaše CV přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?