Samostatná účetní (bez znalosti cizího jazyka)

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Dominika Hlavová, zobrazit tel. číslo

Do stabilní české společnosti sídlící v Ostravě právě hledáme novou kolegyni či nového kolegu na pozici Samostatná/ý účetní. Pokud máte zkušenosti s vedením účetnictví a orientujete se v účetních a daňových předpisech, neváhejte nám zaslat životopis.

Popis pozice:

  • samostatné vedení účetnictví
  • příjem a vystavování faktur
  • zodpovědnost za měsíční a roční účetní závěrky a návazná hlášení DPH, a ostatních daní (ve spolupráci s hlavní účetní)
  • příprava návrhu plateb, provádění plateb a jejich účtování
  • administrativní podpora správy společnosti:
    • Administrace vozového parku
    • Administrace majetkových pojištění (správa smluv, řešení pojistných událostí)
  • zpracování přehledů a statstik

Profil kandidáta:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oblasti účetnictví
  • znalost účetních a daňových předpisů
  • dobrá znalost MS Excel

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • kvartální odměny
  • nástup možný ihned
  • stravenky
  • 2x ročně možnost čerpat sick days

Máte zájem o tuto nabídku?